Ритуальний транспорт

Всі салони автомобілів після кожного виїзду ретельно прибираються, миються та обробляються спеціальним дезинфікуючим розчином.

Ритуальний транспорт

Щоб доставити до місця поховання труну з покійним і родичів використовується спеціальний ритуальний транспорт.

Широкий вибір транспортних засобів для ритуальних перевезень. Саме тому у відповідності з вашими вимогами, ви з легкістю зможете підібрати і замовити ритуальний транспорт за доступною ціною. Ми готові запропонувати автомобілі від економ-класу аж до елітних іномарок для VIP похорону. У нашому автопарку представлені автомобілі, які здатні перевезти труну будь-якого розміру. Ми пропонуємо ритуальний транспорт зі спеціальним кріпленням для транспортування труни.

Мінімальна ціна на оренду ритуального транспорту по Києву - 800 гривень.

Вибір ритуального транспорту для похорону

Перш ніж замовити ритуальний транспорт, пропонуємо ознайомитися з особливостями нашого автопарку:

 • Авто соціальної спрямованості, що включають ГАЗель і автобус ПАЗ.
 • Транспорт підвищеного комфорту, який перевозить не тільки покійного, але і пасажирів: мікроавтобуси Mercedes, Volkswagen і Peugeot.
 • Транспорт ВІП рівня, який складається з автомобілів марки Mercedes і Cadillac.

Фото

Додаткові послуги

 • Транспортування покійного на далекі відстані.
 • Оренда ритуального транспорту для перевезення тіла за кордон.
 • Продаж ритуальних товарів.
 • Послуги похоронного агента, який вирішить всі питання.
 • Відправка і зустріч вантажу 200.

Замовити послугу

Про компанію

Похоронне бюро ТРАУР – повний комплекс похоронно-ритуальних послуг в Києві і по всій Україні. Вибравши нашу ритуальну службу, ви зможете абсолютно не хвилюватися про проведення кремації або похорону. Ми працюємо в Києві, Київській області та по всій Україні.

Бюро ритуальних послуг ТРАУР. Обслуговуємо всі райони Києва:

 • Правий берег: Печерський район, Печерськ; Шевченківський район; Подільський район, Поділ; Оболонський район, Оболонь; Святошинський район, Борщагівка; Солом’янський район; Голосіївський район.
 • Лівий берег: Дарницький район, Дарниця; Дніпровський район; Деснянський район, Троєщина; Позняки; Харківський; Осокорки.
 • Київська область: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Боярка, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав, Славутич, Фастів, Яготин.

Делікатність і шанобливе ставлення до Вашої втрати – відмінна риса нашої роботи.

сертифікована продукція
працюємо офіційно
оперативна допомога цілодобово
власний автопарк
завжди чесна ціна на товари і послуги
Якщо в цю важку хвилину вам потрібна допомога або консультація, телефонуйте
+38(096) 728-90-99

Ритуальні товари

Людям в горі складно визначитися, чим займатися в першу чергу: йти в бюро похоронних послуг, в магазин ритуальних атрибутів або робити щось інше. Головне в цей момент – правильно вибрати ритуальну службу, послуги якої допоможуть гідно проводити покійного в останній путь.
Наш магазин ритуальних товарів надає повний асортимент похоронних атрибутів з доставкою: вінки (штучні і живі квіти), траурні букети, VIP кошики, труни, хрести, ритуальні покривала, ікебани на труну, лампадки, свічки, рушники, урна для праху після кремації.

Докладніше >
Ритуальні товари
Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ