Дезінфекція приміщень після смерті

Дезінфекція приміщень

Чому важливо проводити дезінфекцію приміщення після смерті людини?

Коли з життя йде близька людина – це завжди страшне горе. У цей момент важливо не втратити самовладання і подбати про здоров’я тих, хто залишається у квартирі або будинку. Громадяни звертаються в компанію, яка пропонує послуги з прибирання приміщень після смерті. Дезінфекція дозволяє позбутися від хвороботворних мікробів, які починають активно розмножуватися, якщо в квартирі знаходиться померла людина.

Прибирання після похорону – важливе заняття, яке не можна проводити самостійно. Великий ризик отруїтися отруйними речовинами. Співробітники санітарно-епідеміологічної служби повинні провести дезінфекцію за всіма правилами.

Методи та результати прибирання приміщень
Існує багато організацій, які пропонують цю послугу. Важливо, щоб вони були компетентні у своїх діях, мали наступні елементи:

  • надійне екіпірування;
  • першокласне обладнання;
  • високоякісні чистячі речовини.

Зрозуміло, вони повинні добре боротися з вірусами, мікробами, і в той же час бути абсолютно безпечними для людини. Після того, як проведена дезінфекція приміщень, достатньо лише перевірити кімнати в протягом пари годин, щоб найменші сліди кошти зникли. Коли потрібно звертатися за допомогою до професіоналів? Людина може померти раптово, буває, що сусіди виявляють труп через деякий час після смерті. Щоб не отруїтися газами, які утворюються в організмі померлого, потрібно негайно покинути приміщення та зателефонувати в спеціальну службу Траур. Наші співробітники самостійно займуться прибиранням квартири.

Дезінфекція приміщень після смерті людини відбувається в певній послідовності

  1. Спочатку оцінюється складність робіт, які належить провести. Чим більша площа, тим більше сил і часу доведеться витратити.
  2. Співробітники санітарно-епідеміологічної служби обробляють кожну кімнату речовиною, яка отруйна для мікроорганізмів, але безпечно для людини. Незважаючи на це, працювати потрібно обов’язково в засобах індивідуального захисту.
  3. Потім викидається сміття та інші побутові відходи.

Тому, якщо потрібно провести прибирання квартири після смерті людини, у терміновому порядку викликають співробітників спеціальних служб, щоб не отримати нових жертв отруєння. Якщо правильно вибрати організацію, але дезінфекція приміщення буде проведена швидко і якісно.

Замовити послугу

Про компанію

Похоронне бюро ТРАУР – повний комплекс похоронно-ритуальних послуг в Києві і по всій Україні. Вибравши нашу ритуальну службу, ви зможете абсолютно не хвилюватися про проведення кремації або похорону. Ми працюємо в Києві, Київській області та по всій Україні.

Бюро ритуальних послуг ТРАУР. Обслуговуємо всі райони Києва:

  • Правий берег: Печерський район, Печерськ; Шевченківський район; Подільський район, Поділ; Оболонський район, Оболонь; Святошинський район, Борщагівка; Солом’янський район; Голосіївський район.
  • Лівий берег: Дарницький район, Дарниця; Дніпровський район; Деснянський район, Троєщина; Позняки; Харківський; Осокорки.
  • Київська область: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Боярка, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав, Славутич, Фастів, Яготин.

Делікатність і шанобливе ставлення до Вашої втрати – відмінна риса нашої роботи.

сертифікована продукція
працюємо офіційно
оперативна допомога цілодобово
власний автопарк
завжди чесна ціна на товари і послуги
Якщо в цю важку хвилину вам потрібна допомога або консультація, телефонуйте
+38(096) 728-90-99

Ритуальні товари

Людям в горі складно визначитися, чим займатися в першу чергу: йти в бюро похоронних послуг, в магазин ритуальних атрибутів або робити щось інше. Головне в цей момент – правильно вибрати ритуальну службу, послуги якої допоможуть гідно проводити покійного в останній путь.
Наш магазин ритуальних товарів надає повний асортимент похоронних атрибутів з доставкою: вінки (штучні і живі квіти), траурні букети, VIP кошики, труни, хрести, ритуальні покривала, ікебани на труну, лампадки, свічки, рушники, урна для праху після кремації.

Докладніше >
Ритуальні товари
Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ