Поховання тварин
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

похорони тварин у КиєвіРитуальне агентство «Траур» представляє широкий комплекс послуг, в тому числі послуги з поховання домашніх тварин. Далеко не всі господарі здатні організувати похорони тварин. У когось не вистачає сил попрощатися з улюбленим вихованцем, у когось немає часу, а хтось просто не уявляє, як і що потрібно робити.

У будь-якому із цих випадків на допомогу прийдемо ми – служба похорону тварин (ритуальне бюро Траур). Свою роботу виконуємо сумлінно, захороним тварини на спеціально відведених кладовищах. За бажанням клієнта може проводитися кремація.

Похорони тварин у Києві від 2000 грн.

Чому нам можна довіряти?

Ритуальне агентство «Траур» практикує поховання тварин більше десяти років. За цей час ми зробили свою роботу злагодженої, навчилися знаходити індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

Серед наших переваг:

  • великий досвід роботи;
  • доступні ціни на послуги;
  • повне оформлення документів (що позбавляє вас необхідності займатися, так званої, паперовою тяганиною).

Крім того, наші фахівці завжди відповідають на запитання, організовують поховання тварин не тільки в Києві, але й по всій Україні. За роки свого існування ми змогли отримати рекомендації з боку багатьох клієнтів, задоволених якістю надаваних нами послуг. Поховати собаку або поховати кішку, яка стала повноцінним членом сім'ї. З нами це не є проблемою.

Не менш важлива особливість нашої роботи, яка допомогла заручитися підтримкою багатьох клієнтів, полягає в тому, що до кожної втрати ми підходимо шанобливо. Ми розуміємо, що похорон домашніх тварин – це теж біль.

Похоронне бюро Траур: види послуг з поховання тварин

  1. індивідуальне поховання;
  2. загальна поховання.

У першому випадку тіло однієї тварини поміщається в крематорій. Тривалість процедури – 1-3 години, в залежності від маси вихованця. При бажанні – господарі самі можуть поховати прах тварини в землю. Також господар може бути присутнім в крематорії.

У разі спільного поховання тіло тварини поміщається в крематорій в загальній масі. Поховати прах стає неможливим.

похорони тварин у Києві

Урни для поховання

При кремації в Києві поховання домашніх тварин неможливо без спеціальної урни. Вона може бути обрана на розсуд замовника. Те ж саме стосується і труни, якщо ховати тіло тварини.

Підводячи підсумок, можна сказати, що звернувшись до нас, ви отримаєте все в одному місці. Ми надамо всі необхідні предмети, проведемо процедуру від початку до кінця, що звільнить вас від зайвих клопотів. При бажанні ви зможете бути присутнім на похоронах/кремації або просто віддати тварину нам, і ми самі зробимо всю роботу.

До поставлених перед нами завдань ми підходимо з великою часткою відповідальності. Це, в свою чергу, дозволяє нам завжди залишатися одним з найпопулярніших ритуальних агентств. Люди звертаються до нас тоді, коли це дійсно потрібно, і ми нікому не відмовляємо. Разом розділяємо горе, надаємо посильну допомогу. При цьому наші ціни – доступні, ліберальні. В окремих випадках у нас можна розраховувати на хороші знижки та вигідні пропозиції, так, щоб поховання тварини не стало занадто витратним заходом.

Зверніться до нас, якщо у вас є досвід в подібних питаннях. Прийдіть до нас, якщо з подібною ситуацією ви зіткнулися вперше і просто не знаєте з чого почати. У будь-якому разі ми допоможемо. Ви залишитеся задоволені нашою роботою, високим рівнем обслуговування.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.