Послуги моргу
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

poslugi morgПослуги моргу включають в себе: зберігання тіла в морзі, бальзамування, вмивання, одягання, косметичні послуги. Людська психологія влаштована таких чином, що зіткнувшись зі смертю близької людини емоційність бере верх над розумом. Сльози і душевний біль за померлою людиною отуманюють розум і проводять в розгубленість подальші дії родичів і близьких людей. Всі люди смертні, але всупереч цим знанням ніхто не готуватися до смерті заздалегідь. Похоронні турботи лягають на плечі бідолашних і розгублених родичів. 

Послуги моргу ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Перевезення тіла в морг.

Доставка тіла в морг – це перша дія, яким ми можемо Вам допомогти. Звернувшись до нас за допомогою, наші співробітники негайно виїдуть за вказаною адресою для транспортування тіла в морг. Співробітники з усією відповідальністю підготують тіло, занурять покійного в спеціалізовану машину і доставлять в морг. Ритуальні послуги морг нададуть прайс з фіксованими цінами для будь-якої категорії населення. 

Зберігання тіла в морзі

Мікроби і бактерії, які живуть в організмі людини після його смерті починають харчуватися стінками шлунка і кишечника, таким чином, роз'їдаючи їх. Через деякий час, внаслідок даного процесу, людське тіло починає пахнути неприємним запахом. Виходячи з цього, необхідно поміщати тіло померлого в морг для зберігання. Послуги моргу Київ транспортують тіло в холодильну камеру під вплив мінусової температури, що дозволить зберегти тіло до поховання.

 

Похоронне бюро Траур надає послуги моргу комплекс супровідних послуг:

  1. Завантаження і перевезення тіла будь-якої складності.
  2. Транспортування тіла в морг, з моргу до будинку або до місця поховання, в траурний зал для прощання з родичами та близькими людьми.
  3. Бальзамування тіла.
  4. Реконструкція та відновлення дефектів обличчя і тіла після передсмертній деформації.
  5. Зберігання тіла в спеціалізованому холодильнику протягом необхідного часу.
  6. Формалінова дезодорація дозволяє усунути запах гниття тіла.
  7. Фахівці зрадять тіло санітарної та гігієнічній обробці.
  8. Працівники моргу помиють переодягнуть покійного в одяг для проведення похорону. Якісною косметикою зроблять посмертний макіяж і за потреби пострігут, поголять або ж покладуть волосся. Покладуть покійного в труну і приготують до прощальної церемонії похорону.

 

Доставка тіла в морг


Перевезення тіла в морг в Києві відбувається в короткі терміни і на оснащеному і закріпленої полицею автомобілі. Тіло транспортують з будь-якої точки міста і передмістя. Похоронні вінки і траурну атрибутику можна придбати в нашому похоронному бюро. Широкий асортимент та доступні ціни дають можливість вибору вінків, кошиків, хусток. Також великий вибір трун, можна замовити труну будь-якого розміру, виконаний з різного дерева.
Супровід, перевезення тіла в морг і всі похоронні заходи допоможуть організувати наші ритуальні агенти. Багаторічний досвід наших співробітників дозволяє уникнути непередбачених неприємностей на похоронах. Вони приведуть в дію будь-які Ваші побажання або ж передсмертні побажання покійного. Родичам набагато легше перенести гіркоту втрати, коли організацією похорону займається наше похоронне бюро.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.