Супровід 103
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Супровід похорону медперсоналом 103

Похорон близької людини – подія, з неминучістю якого завжди складно змиритися. Від надлишку переживання навіть у самих здорових людей нерідко виникають проблеми з самопочуттям. Що вже говорити про представників старшого покоління, які і без особливих нервових потрясінь частенько страждають від перепадів тиску, болю в області голови та серця, судом. Ритуальна служба "Траур" допоможе забезпечити церемонію кваліфікованою медичною допомогою. Під час траурної церемонії родичам нерідко стає погано і потрібна медична допомога, отримати яку не завжди вдається. Для того щоб, проводжаючи в останню путь одного дорогого людини, не втратити ще й другого, варто подбати про присутність на похоронах медичної бригади.

Медперсонал під час похорону – це найбільш дієвий спосіб запобігти можливу біду.

Дбайливі медпрацівники зможуть не тільки кваліфіковано надати першу допомогу, але і доставити потерпілого до найближчої лікарні, якщо в цьому виникне необхідність.

Звичайно, швидка допомога потрібна далеко не завжди, але існує кілька факторів, що підвищують ризик нещасного випадку під час траурної церемонії, а тому вимагають обов'язкової присутності на ній медиків.

  • По-перше, велике скупчення людей, адже чим більше людина присутня на похороні, тим більше ймовірність того, що одному з них стане погано.
  • По-друге, поважний вік присутніх або наявність у них хронічних захворювань, оскільки в стресовій ситуації, до якої, безсумнівно, можна віднести похорон, ризик загострення всіляких хвороб особливо великий.
  • По-третє, несприятливі погодні умови (спека, ожеледь, злива), здатні викликати погіршення самопочуття у метеозалежних людей.

Смерть близької людини, навіть коли про її наближення знають наперед завжди виявляється несподіваною. Важко змусити себе повірити, що людина, якого ви знали багато років, просто взяв і помер. Ми розуміємо, що в такій ситуації, друзям і родичам, важко впоратися з горем і з усіма необхідними бюрократичними та правовими процедурами і тому готові взяти всі ці турботи на себе.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.