Ритуальний зал
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

ритуальний зал для прощання

Ритуальний зал – це місце проведення панахиди і відспівування, а так само прощання рідні з похованим людиною. У наш час все частіше прощання з покійним складається з двох половинок – відспівування і нерелігійна панахида. Родичі покійного орендують спеціальний зал для проведення цих церемоній. Зателефонувавши в ритуальне агентство Траур, ми можемо з орендою залу і організацією похоронної церемонії.

Наші експерти надають особливе значення оформлення залу, так як воно вимагає створити спеціальну похоронну атмосферу. При проведенні бюджетної похоронної церемонії приміщення церемоніального залу повинна мати спеціальні елементи, без яких прощання в ритуальному залі не може відбуватися.

Неодмінно повинні бути:

Прощання в ритуальному залі

Відспівування – особливе чинопослідування молитовное, встановлене храмом для повчання і проводів людей в інший світ. У всі календарні дні, крім свят Різдва Христового та Великодня можна відспівувати померлих. У дні свят небіжчиків у святилище не вносять і не роблять відправ.

ритуальний зал для прощання

Услуги аренды ритуального зала. Звоните КРУГЛОСУТОЧНО (044) 568 06 27

Існує кілька видів відспівування:

  1. Відспівування у церемоніальному залі.
  2. Відспівування в храмі до поховання.
  3. Відспівування в житло, квартирі, звідки буде проводитись поховання.

Прикраса церемоніального залу для прощання

Горе, як правило, приносять вінки та букети з живих та штучних квітів. При бажанні клієнта працівники можуть доповнити штучними і живими квітами церемоніальний зал. При оздобленні залу потрібно дотримуватися традиційних правил похоронної флористики, як правило, додають білі і темно-червоні квіти, відгалуження хвойних дерев і папороті. Похоронні агенти нададуть всю необхідну атрибутику: ікони, свічки, хрест, лампадки.

При надобности в зале можно поставить дополнительное ограждение и ширмы. Агенты ритуальной службы Траур позаботятся о приглушении света, чтобы подчеркнуть всю горечь и траур момента. Связавшись с ритуальным агентством ТРАУР Вы сможете заказать церемониальный зал, в указанном районе города. Наша компания обеспечит подготовку и проведение достойных погребений с учётом вероисповедания усопшего, всех обычаев и традиций, а так же личного предпочтения заказчика.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.