Ритуальні покривала
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Смерть людини – це завжди велике горе для його близьких, завдання яких – гідно провести покійного в інший світ, зробити це з усіма почестями. Окрему увагу варто приділити вибору ритуального покривала. Згідно з православними канонами, воно кладе у труну і символізує те, що померлий чоловік знаходиться під захистом Бога.

Що припускають наші традиції?

Якщо слідувати традиції, під час відспівування тіло покійного повинно бути накрите до пояса, а після церемонії священик накриває тіло покійного повністю. Невеликий проміжок часу між двома цими діями хвилини, коли рідні можуть попрощатися з покійним. Важливий момент. Якщо відспівування не проводиться – особа покійного накривають покривалом перш, ніж закрити кришку труни.

 

Фотографії ритуальних покривал (в наявності). Ціна: 100-3000 грн 

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://traur.com.ua/ritualnye-pokryvala.html#sigProId329b274b53

Різновиди покривал для похорону

Перш ніж купити ритуальне покривало, варто ознайомитися з тим, яким воно може бути. Так, серед різновидів вироби:

  • покривала з релігійною символікою;
  • штампований варіант – з нанесеним зображенням;
  • вишиті – в цьому випадку зображення наноситься за допомогою ниток;
  • атеїстичні – тобто, ті, які не містять релігійної символіки.

У нашому салоні ви знайдете будь-який з видів ритуальних покривал. Переглянути їх можна в каталозі з оригінальними фото і достовірними описами, і далі – купити покривало у вибране труну.

 

Про кольорі і матеріалах

Що стосується кольору, то ритуальні покривала повинні бути білими. Ця особливість символізує те, що померлий більше не належить до земного життя, він очищений від усіх гріхів і готовий постати перед Господом. Матеріал для покривала – це практично будь-яка гарна тканина, яка може бути доповнена прикрасами (тільки в православній релігії).

 

 Гарантуємо доступні ціни

Ритуальне бюро Траур пропонує купити покривала недорого, за доступними цінами (від 80 грн). Всі вироби відрізняє висока якість, акуратний зовнішній вигляд, відповідність всім встановленим нормам. Приємний бонус для покупців – доставка по всьому Києву і консультації компетентних менеджерів, які дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть зробити правильний вибір.

 

Ритуальні покривала з доставкою по Києву

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.