Ритуальні атрибути
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

 Організація похорону – тема, на яку не прийнято говорити вголос, а тому вона висвітлюється досить рідко. Як правило, тільки тоді, коли ми зустрічаємося з горем в образі смерті близької людини, і залишаємося наодинці не тільки зі своєю скорботою, але і з раптово повалилися проблемами і турботами. Коли ми втрачаємо родича або друга, дуже складно думати про організаційних питаннях, що стосуються похорону. Однак – це наш обов'язок, останній борг перед залишив нас близькою людиною.

 Людям у горі складно визначитися, чим займатися в першу чергу: йти в бюро похоронних послуг, в магазин ритуальних приладдя або робити щось інше. Головне в цей момент – правильно вибрати ритуальну службу, послуги якої допоможуть гідно провести покійного в останню путь.

 Ритуальні послуги Київ і область "Траур"


 Ритуальні послуги – це цілий комплекс заходів з організації похорону у відповідності з релігійними обрядами та національними традиціями. Він включає в себе:

  • надання послуг ритуального агента. Виклик агента повинен здійснюватися цілодобово;
  • оформлення документів, які необхідні для поховання чи кремації;
  • оформлення ділянки на обраному родичами покійного кладовищі в Києві чи області;
  • підготовку тіла до поховання, яка включає в себе певні санітарно-гігієнічні і косметичні процедури;
  • надання транспорту і організацію перевезення домовини до моргу або кладовища;
  • відправку тіла залізничним, авіа - або автотранспортом для поховання в іншому місті і вирішення всіх супутніх питань, що стосуються транспортування вантажу 200;
  • доставку всього необхідного з магазину ритуальних приладдя;
  • надання послуг похоронного оркестру.

 На жаль, у наш час нерідко можна зустріти недобросовісні похоронні агенції. Співпраця з ними обертається для людей не тільки марною тратою грошей і часу, але і додатковими переживаннями. Професійне бюро ритуальних послуг не тільки вирішить всі організаційні питання, пов'язані з похоронами, але і надасть психологічну підтримку родичам покійного.

 Ритуальні товари

 Ритуал відправлення людину в останній путь вимагає ретельної підготовки. Важливу роль у ній відіграє придбання необхідних атрибутів, які у великому асортименті представляє наш магазин ритуальних приладдя. Там можна придбати похоронні набори, могильні хрести, таблички і багато іншого.

 Труни

 Основним ритуальним атрибутом похорону є труну. Звичай ховати покійних в трунах поширився на Україні одночасно з християнством. Тоді ж з'явилося ставлення до цього ритуального атрибуту як до останнього, вічного житла людини. Саме тому велика увага приділяється не тільки якістю матеріалів, з яких виготовляються труни, але і їх зовнішньої привабливості.

Вінки

 Хороший магазин ритуальних послуг і товарів пропонує своїм клієнтам і інші ритуальні атрибути, ми зокрема, займається продажем похоронних квітів і вінків. Квіти, як правило, живі, символізують дорогу до раю, їх перед похованням укладають покійному в головах. Вінки, сплетені з квітів або листя у вигляді кільця, є символом закінчення земного життя і переходу людської душі у світ вічності.

Стрічки

 В вінки вплітаються траурні стрічки, що містять написи, які показують ставлення до покійного. Можна придбати стрічки зі стандартними написами, відвідавши магазин ритуальних товарів, або замовити індивідуальне виготовлення траурних стрічок.

 Необхідною похоронної атрибутикою є також ритуальний текстиль. Крім траурних стрічок, до нього належать постільні приналежності, ритуальні покривала, рушники і похоронна одяг, яка виготовляється у відповідності з церковними канонами.

 Слід пам'ятати, що ритуальні товари – це не тільки данина традиціям. З їх допомогою родичі і друзі людини, назавжди залишив цей світ, можуть в останній раз висловити свою любов і повагу до нього.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.