Відгуки
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Отзывы клиентов о работе ритуального бюро ТРАУР

23.10.2019

Елена Ст
Организовывали похороны брата отчима. Все прошло быстро и без накладок. Венки привезли красивые и из свежих цветов. Благодарность Вам!

14.08.2019

Светлана Крамаренко
Выражаю благодарность бюро Траур за помощь в организации траурной перевозки и проведении кремации для папы.

10.05.2019

Ольга Іванова
Замовляла в цьому агентстві прибирання могил до свята Великодня своїх родичів. Сама зараз тимчасово проживаю в Італії і не було можливості приїхати. Зробили все дуже якісно і менеджер Олена надіслала мені фото, проведених робіт. Спасибі вам велике!

05.02.2019

Ілона Ларская
Хотілося б подякувати за виконану роботу компанію Траур. Я не знала за що мені хапатися, звернулася сюди і просто зітхнула. Мені повністю все організували в питанні похорону моєї тітоньки. Всі питання вирішувалися швидко і за вартістю все не так вже й багато. Сервіс у компанії відмінний, не за що не переживала. Спасибі, що так відповідально підходите до своєї роботи.

10.01.2019

Маргарита Саленко
Спасибі велике за допомогу в організації похорону. Вважаю, що це дуже потрібно родичам покійних, так як в цьому горі не до паперових або організаційних питань. Все зробили якісно і швидко. Спасибі вам велике.

06.12.2018

Юлія Мороз, Київ
Залишилися цілком задоволені їх роботою. Організацію похорону вони повністю взяли на себе,нас навіть не смикали по дрібницях. Ціни у них цілком розумні і адекватні. Спасибі вам величезне за такий сервіс. Рекомендую.

25.10.2018

Уляна Цалко
Последнее желание нашей тети, проживающей в Литве, было лежать на родине. После ее смерти мы обратились в эту ритуальную службу для организации перевозки ее тела на Украину и организацию похорон. Понравилось, что они оперативно все организовали и похороны прошли на должном уровне, хорошая работа.

10.07.2018

Надія Дмитрієва
У мене помер дідусь, який проживав в Греції. Вирішили поховати його на батьківщині, в Києві. Звернулися в це похоронне бюро. Хлопці відповідально підійшли до організації перевезення, все було виконано в максимально швидкі терміни. Величезне вам спасибі.

03.05.2018

Геннадій, Київ
Нам потрібно було допомогти в організації похорону, а також і в оформленні необхідних документів. Тепер мені хочеться сказати величезне спасибі цього за гідне виконання нашого замовлення. Спасибі вам велике.

25.03.2018

Наталія
Хочу подякувати хлопцям за допомогу в похованні батька. Дякую за підтримку,за вашу людяність і щире бажання допомогти вирішити нелегкі (як здаються на той момент) питання. Бажаю сил і наснаги у вашій нелегкій професії, адже ті,що ви робите цне нереально потрібні і добрі справи.Слів багато,але все не напишеш.Просто ДЯКУЮ!!!!!!

23.01.2018

Валерій Скіф
Зіткнулися з проблемою перевезення померлого родича з Росії у Київ, але знайомі підказали похоронне бюро «Траур». Зв'язалися з консультантом і він докладно і професійно пояснив умови і можливості фірми. Нам це підходило, і ми не тільки скористалися транспортуванням, але і замовили повну організацію похорону. Величезне їм спасибі, і приємно, коли все якісно і професійно.

17.11.2017

Олег Балгаев
Коли дізналися що наш родич помер - це був шок для всіх. Коли родич при тому знаходився за кордоном - до стану шоку додався ще стан ступору, тому що вперше з таким зіткнулись і не знали як правильно організувати ритуальне перевезення та похорону у такій ситуації. Окрема подяка людям які допомогли та ритуальній службі Траур яка взялася за організацію всього процесу. Ви вберегли наші нерві від додаткового стресу і всі нікого швидко. Спасибі вам.

29.11.2017

Арсен Григоров, Київ р.
Я хочу сказати спасибі хлопцям за те, що допомогли з перевезенням з Польщі, а також з організацією похорону. Мені здається тільки ви змогли мені допомогти, інакше похорон могли не відбутися в таку ранню годину.

03.10.2017

Роман, Київ р.
Потрібно було провести похорон, але я навіть не знав, що мені зробити. Звернувся в це бюро і мені повністю допомогли в їх організації. Спасибі. Ціна, яку я заплатив цієї організації цілком прийнятна для мене.

30.08.2017

Софія Гончарова, Київ р.
Мені потрібна була допомога, щоб поховати свою улюблену собаку. Співробітники служби забрали собаку і зробили все як треба. Спасибі.

18.07.2017

Світлана Чередниченко, Київ р.
Висловлюю подяку співробітникам похоронного бюро Траур за допомогу в організації похорону чоловіка. Допомогли з транспортом, вибором труни, оформленням документів. Дякую

02.04.2017

Ірина,Київ р.
Коли помер дідусь, не знали, з чого почати підготовку, тому звернулися в похоронне бюро "Траур", тут нам допомогли організувати все до дрібниць, при цьому ціни на послуги не захмарні, а цілком прийнятні.

18.02.2017

Андрій Пригорницький
Завжди коли в дім приходить горе, втрачаємо когось із близьких, потрібна допомога в організації похорону. Ось і у нас коли бабуся померла, не знали як все організувати красиво, дякую похоронному бюро Траур, все взяли на себе, оформили всі документи, організували похорон, молодці, допомогли у скрутну хвилину!

27.10.2016

Наталя, Київ
Коли померла бабуся, вся турбота про майбутніх похоронах лягла на мої плечі. Мені порадили ритуальну службу «Траур», які просто взяли все в свої руки і організували похорон, врахувавши найменші деталі. Що б я без вас робила? Дякуємо похоронному агенту Олені.

09.09.2016

Ірина Петрівна, Київ
Працівники похоронного бюро не тільки організували похорон, але навіть змогли в короткий час знайти священика, за це їм величезний плюс і подяку від родичів покійного.

15.08.2016

Євген Степанович, Київ
Хочу подякувати ритуального агента Олену за повноцінну допомогу і підтримку під час організації похорону. Послуги моргу, перевезення, труну, одяг, поминки – все було організовано спокійно і без зайвої націнки і суєти.

Ольга Маритинова (59 років)
 Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найбільш прийнятні в Києві Недоліки: Ситуація за якої звертаєшся в компанію Звертаючись в ритуальну компанію "Траур" не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи (а самі ритуальні агенти "Траур" зізнаються, що працюють в компанії багато більше 10 років) навчилися і відпрацювали спілкування з різними клієнтами. За телефони диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашого нагоди по-доброму і з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії "Траур". Так ми були не проти, щоб нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожною папірцем. Так і в ритуальних товарах я не розбираюся. В результаті отримали повний комплекс послуг, ні за що не переплачуючи. Ось це, мабуть, радує найбільше: співвідношення ціни і якості. З щирою Повагою до співробітників компанії "ТРАУР". Благополуччя Вам та процвітання!

12.02.2016

Валентин Андрійович (52 роки)
 Нещодавно померла моя дружина з якою прожили в любові майже 33 роки. Для мене і зараз це велика втрата в житті, а тоді я просто не знав що робити. Добре що син допоміг організувати всю процедуру. Знайшов через інтернет фірму «Траур».

Послугами самої фірми залишилися задоволені. Ритуальні агенти надали всі необхідні консультації та допомогу. Саме це мене й спонукало написати відгук на даному сайті. 

07.09.2015

Анатолій Михайлович (24 роки)
 Скористався послугами ритуальної служби «Траур» зовсім недавно. Звичайно, зараз дуже велике число похоронних бюро, так і вибір серед живих вінків та гробів на ринку, досить солідний. Знайшов пропозицію щодо ритуальних послуг від цього бюро, через інтернет. Сподобався сайт та послуги — вирішив зателефонувати. У короткий термін приїхав агент і допоміг провести всі необхідні процедури з оформлення документів і одержання посмертних довідок.

Нарікань по виконаним роботам у мене немає.
22.04.2015

Віктор Дмитрович (не вказано)
 Скористався комплексної послугою похорон економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Була також проведена безкоштовна консультація по виду поховання, добре організований ритуальний транспорт.
Мною була обрана кремація. Ритуальний агент самостійно зібрав і оформив необхідні документи. Нарікання з моєї сторони відсутні повністю. 

16.08.2014

Віолетта Василівна (46 років)
 Дякую особисто Олену і Олексія за допомогу та надання моральної підтримки в ситуації зі мною ситуації. Світ не без добрих людей і приємно, що ритуальні послуги надають саме такі люди. Окреме спасибі за вінки зі штучних квітів, які й донині не вицвіли на кладовищі.
12.10.2014

Микола (25 років)
 Щиро дякую працівників ритуального сервісу Траур. Бажаємо вашій службі процвітати й надалі радувати своїх клієнтів якістю пропонованих послуг. Рекомендаціями з православним питань і ввічливістю агентів з похоронним послуг.Надали допомогу у відспівуванні близьке мені людину в православній церкві р. Василькова Київської області. За всіма традиціями і обрядами.

05.08.2013

Борис Володимирович (44 роки)
 Було бажання здійснити перепоховання померлого брата.
Перепоховання таїть в собі безліч труднощів, як вважав я, від чого довгий час і не наважувався на такий крок. Оформлення довідки, надання свідоцтва про смерть та отримання дозволу на ексгумацію... не повний список того, через що довелося пройти.

Працівники ритуальної служби Траур допомогли провести ці та інші необхідні роботи в найкоротші терміни і максимально грамотно, з точки зору традицій українського народу і віри.

Я, уболіваючи про втрату і за необхідності провести процедуру перепоховання тіла близького, насилу міг би взяти на себе всі ці додаткові турботи, без ритуальної служби.
Спасибі агентству Траур за цю, подану ними ритуальну послугу.
03.03.2013

Олена Василівна (54 роки)
 Попросили сформулювати коротко враження про службу Траур, залишити відгук, позитивний чи негативний? Тут відповідь однозначна — позитивний.
Ділове ставлення залишилося після всіх процедур і не дуже приємних процесів ритуального поховання та поховання. Це по-справжньому важко втрачати близьких і дорогих тобі людей. Але, якщо вам все-таки доведеться пережити, варто придивитися до фірми ритуальних послуг — ритуальній службі Траур.
На цьому все.
31.07.2012

Віталій (28 років)
 За фактом скористався тільки послугою перевезення померлого, так як все інше вже замовив у інший ритуальної служби, а перевезення померлого не входила в список пропонованих ними послуг.
Все було виконано згідно з усною угодою і без яких-небудь нарікань з мого боку. Пізніше пошкодував, що не замовив повний комплекс ритуальних послуг у агентства Траур. Сервіс споконвічно орієнтований на повний комплекс ритуальних послуг.
30.02.2012

Світлана (22 роки)
 Компанія Траур надала мені все ритуальні послуги в Києві, повний спектр, що дозволило мені заощадити час і гроші. Люди не часто думають про гроші на тлі такого удару і трагедії, що часто забезпечує високі ціни у цій галузі. Ритуальна служба Траур, працює лише за нормальними цінами і не обманює людей в лютому стані духу.

Дякую від усієї душі!

27.07.2010

Дмитро (26 років)
 Ритуальні служби... похоронні послуги, вінки, вантаж-200... Мурашки по тілу, чи не правда?
Зовсім недавно мені довелося з цим зіткнутися що називається «обличчям до обличчя». Люди ламаються після такого, втрачають інтерес до життя. Здається що на цьому світі тебе вже нічого не тримає... це може перетворитися в параною якщо поруч не виявиться близькі і улюблених друзів і колег готових допомогти.

04.05.2011

Ігор (59 років)
 Догляд дружини в моєму віці серйозний удар. Самі розумієте. Похорон та перевезення тіла це важка і вкрай неприємна процедура. "Траур" полегшив її для мене — надали автобус для похорону ВІП класу, в якому всі близькі в комфорті могли доїхати до кладовища. Максимально, наскільки це можливо «відсторонив від клопоту», так що я міг лише повідомляти необхідну інформацію, решта фахівці ритуальної служби робили самі.

Спасибі. 14.02.2010

Валентина (43 роки)
 Близько року тому пішов з життя дуже дорогий мені. Ця подія залишила незгладимий слід у всьому моєму житті... Люди які дійсно допомогли мені в цей важкий момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і по сей день.

Такі події завжди пов'язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей дивлячись вам в очі і співчутливо хитаючи головою.

Таких професійних людей я наша в особі компанії Траур і рекомендую вам звернутися і скористатися їх " ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трішки легше.

17.08.2009

Микола (26 років)
 Люди знаю свою справу і роблять його професійно, хоча і справа це тяжкий.