Похоронний агент
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

виклик агента ритуальної

Коли помирає людина, родичі опиняються у важкій ситуації, допомогу в організації та проведенні похорону завжди надасть ритуальний агент від компанії «Траур». Близькі люди ніколи не будуть готові до смерті, навіть коли покійний сильно хворів і залишалися лічені дні і хвилини. Але все ж важче для рідні смерть близької людини наступила спонтанно. Ритуальний агент в Києві професійно підійде до вирішення виниклих проблем пов'язаних з похоронної церемонією. Наші співробітники знають особливості роботи моргів, кладовищ, крематоріїв, трапезних залів і організацій, які видають всі потрібні документи, тому можуть залагодити всі питання, пов'язані з організацією та проведенням поховання. Викликати ритуального агента можна просто зателефонувавши за вказаним номером на сторінці.

Виклик ритуального агента ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Працівник компанії є професіоналом у своїй справі і впритул займається організацією похорону. Похоронний агент надає допомогу в купівлі і підборі всієї необхідної атрибутики для поховання: труна, вінки, хрест. Фахівець нашої фірми завжди готовий прийти на допомогу, коли у Ваш дім прийшла біда. Близькі люди дізнавшись про смерть, у будь-який час, вдень або вночі, завжди можуть звернутися до нас.

Оформити замовлення прямо зараз

 

Послуги похоронного агента:

 1. Приїзд співробітника в обумовлений час;
 2. Підбір місця поховання або кладовища;
 3. Викопування ями і закопування труни;
 4. Доставка і придбання речей для покійного;
 5. Підготовка обряду відспівування;
 6. Підготовка ритуальної трапези і допомогу вибору страв при складанні меню поминок;
 7. Допомога в організації або організація перевезення тіла до моргу до місця поховання;
 8. Замовлення трапезного кафе в зручному районі міста;
 9. Замовлення послуги оренди автотранспорту для транспортування людей на місце поховання і трапезний обід;
 10. Оформлення медичного свідоцтва про смерть з лікарні і моргу;
 11. Виконання особистих доручень клієнта;
 12. Отримання гербового висновку про загибель;
 13. Замовлення оркестру на похорон;
 14. Цілковита організація похорону із збереженням обрядів і традицій;
 15. Організація кремації або поховання без присутності замовника.

 

Виклик ритуального агента дозволить рідним у складну хвилину зосередити свою увагу на більш важких речах, які необхідно зробити. При бажанні замовника агент ритуальних послуг може супроводжувати ВАНТАЖ 200 і організувати всю похоронну церемонію без супроводу замовника.

Доручивши організацію похорону ритуального агенту, можна не турбуватися про те, що якісь дрібні деталі при церемонії не будуть враховані, так як працюють майстри своєї справи, знають і розбираються в даній сфері.

Фахівець допоможе зробити гідне прощання з небіжчиком, не турбуючи при цьому рідних людей покійного в такий важкий для них час. Вони враховують всі вимоги замовників і зроблять таку прощальну церемонію, яку вони побажають. Для того, щоб не переносити дату похорону і при цьому обдзвонити і покликати всіх родичів і знайомих на похоронну церемонію необхідно звернеться в похоронне агентство.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.