Плечовий винос тіла
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

плечовий винос тіла

 Обряд похорону включає в себе цілий ряд важливих етапів, одним з яких є винос тіла покійного. Послуги з винесення тіла покійного особливо актуальні і необхідні в тому випадку, якщо у Вас немає фізично міцних чоловіків-родичів або знайомих, які могли б нести труну.

Як правило, винос труни з тілом покійного здійснює бригада з 4-6 чоловіків. Кількість чоловік в бригаді часто залежить від вибраного розміру труни і рівня складності робіт.

Оформити замовлення прямо зараз

 Винос тіла може здійснюватися з моргу, квартири, приватного будинку і т. д. В обов'язки бригади, крім винесення труни з тілом покійного, входять також перенесення та встановлення труни з тілом покійного в катафалк, супровід до місця проведення траурної церемонії (траурний зал, храм тощо), а також доставка труни до місця поховання.

В особливих випадках ритуальна бригада може супроводжувати труну з тілом померлого до вокзалу чи аеропорту, а також супроводжувати його при перевезеннях на далекі відстані.

Послуги з винесення тіла покійного здійснюються досвідченими співробітниками ритуальної бригади, які добре знають всі правила виносу тіла у відповідності з прийнятими звичаями і правилами різних релігійних конфесій. Бригада працює від самого початку процесу похорону аж до його завершення.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.