Пам'ятники
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
Замовлення на виготовлення пам'ятника

  Споконвіку камінь у пам'ятках символізував вічність і твердість. Втрата близької людини - завжди велике горе. Проходить певний період часу, і ми прагнемо, щоб увічнити пам'ять про померлого за допомогою надгробки з каменю. Сучасний ринок ритуальних послуг не створює проблем для тих людей, які не знають де можна замовити пам'ятник у Києві та області. Фахівці нашої компанії допоможуть вам визначитися з оптимальним варіантом надгробка і зробити вірний вибір.

 

Сам процес виготовлення пам'ятників є дуже трудомістким і непростою справою. Саме тому ми доручаємо виготовлення надгробків справжнім професіоналам своєї справи.

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://traur.com.ua/pamyatniki.html#sigProIdac51aa1d8e
Виготовлення меморіалів, пам'ятників і надгробків з натурального каменю є пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії. За весь час існування компанії ми довели своїм замовникам, що наш дружний і згуртований колектив висококваліфікованих фахівців готовий виготовити пам'ятник будь-якої складності.
Пам'ятники, меморіали та могильні плити з каменю в асортименті нашого каталогу можна вибрати в офісі нашої компанії при оформленні організації похорону.

  У нашій компанії Ви можете замовити пам'ятник як типового зразка, так і надгробки, виготовлені за індивідуальним проектом. Головний принцип роботи нашої компанії – це лояльність та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також розрахунок вартості готового виробу, виходячи з фінансових можливостей замовника.

  Пам'ятники на замовлення – це різноманітність рішень, які оптимальним чином відповідають всім вимогам і побажанням замовника:

  • Типові пам'ятники – в цій категорії можна знайти пам'ятники та надгробки в будь-якому ціновому діапазоні, починаючи від економ-класу і закінчуючи ексклюзивними виробами;
  • Ексклюзивні пам'ятники – цінність пам'ятника виражається в індивідуальному художньому оформленні;
  • Елітні меморіали і надгробки – даний тип виробів виготовляється з дорогих вихідних матеріалів за індивідуальним проектом.

Замовлення та вартість пам'ятників, надгробків і меморіалів. Завдяки роботі нашої компанії і великого каталогу тепер ви знаєте, де замовити пам'ятник на могилу. Для того щоб виготовити пам'ятники на замовлення, нашим фахівцям знадобиться мінімум часу. Вартість пам'ятника буде повністю залежати від матеріалів, художнього оформлення, а також від індивідуальних побажань замовника.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.