Оркестр на похорон
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

orkestr

Трагічні події в житті кожної людини вимагають від нього концентрації моральних і фізичних сил, організаторських здібностей і неодмінно почуття міри. І проявляти ці якості потрібно в особливих умовах, коли немає душевної рівноваги, а на серці – біль і туга.

Краще не піддавати свій організм стресу і вдатися до допомоги професіоналів ритуального бюро Траур.

Оркестр на похороні: наскільки необхідний?

Музика при останньому прощанні з померлим – природне і бажане доповнення. Коли не хочеться говорити, а в голові тільки мчать негативні думки, саме оркестр на похоронах прийде на допомогу.

Спеціально підібрані музичні інструменти висловлять те, про що немає можливості сказати словами, передадуть найпотаємніші думки. Коли грають музиканти, присутні на похороні відчувають:

  • почуття глибокого співчуття;
  • біль від втрати;
  • відчуття присутності чогось неземного тут, поруч з ними.

Вызор музыкального оркестра на похороны. Звоните в любое время! (044) 568 06 27

Музичний супровід поховання в Києві та Київській області

Професійно виконані мелодії допомагають створити особливу ауру теплоти і щирості, торкнутися найбільш глибокі людські почуття. І зовсім не обов'язковим є виконання маршів, як думають багато хто. Будуть до місця інструментальні п'єси, елегії, увертюри і реквієми. Віддають перевагу класичні твори, припадуть до душі марш з опери Бородіна «Князь Ігор» або Тріумфальний вальс з опери Джузеппе Верді «Аїда». Реально підібрати і більш сучасні композиції відповідного характеру, наприклад, з улюблених радянських кінофільмів.

ритуальные услуги киев

Ми працюємо ЦІЛОДОБОВО.
При замовленні з сайту ритуальний вінок БЕЗКОШТОВНО.

Які інструменти можуть бути в похоронному оркестрі?

Сьогоднішній оркестр на похорон має можливість підібрати саме гармонійне музичне звучання. Нічим не замінити ніжність і співучість скрипки, а також впевнене звучання духових інструментів. Зроблять композицію закінченою відповідні ударні.

Важливий і правильний підбір ритуального репертуару. Щоб не зробити його одноманітним і тьмяним, краще доручити вибір фахівців. Оркестр на похороні у Києві – це гарантія професіоналізму, це максимальна тактовність і людяність. Це музичні твори, які не тільки зачіпають струни людської душі, але й допомагають відчути гармонію з навколишнім світом, побути наодинці зі своїми потаємними думками, пов'язаними з покійним.

Запросити на проведення похорону професійних музикантів – означає попрощатися з померлим гідно і гармонійно, залишити в пам'яті присутніх емоційний слід процедури прощання.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.