Огорожі
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Для людей, які надають значення емоційного спілкування з покійними родичами на місці поховання, оформлення могили має значення. Вони обладнують такі ділянки столиками і лавками, садять квіти і кущі, підтримують естетичний і акуратний зовнішній вигляд.

Оградки на могилу в Києві, ціни від 300 грн

Зручно і практично обмежити територію поховання огорожею – перегородкою, несучої наступні функції:

 • захищає доглянутий ділянку землі в районі могили від механічних пошкоджень;
 • дає можливість розпланувати територію поховання на свій розсуд і облаштувати у відповідності зі смаками і віросповіданнями;
 • надає зовнішньому вигляду могили закінченість, стиль і оригінальність.

На такій могилі родичі відчувають борг перед покійним виконаним. Їм є де посидіти наодинці зі спогадами, пом'янути покійного і побути подумки з ним. Замовити і купити огорожу для могили можна на нашому сайті. В залежності від властивостей огорожі на могилу відрізняються за ціною як в Києві, так і в інших містах.

Які бувають огорожі?

Сьогодні існує велика різноманітність огорож. Основними критеріями для вибору є:

 • матеріал (метал, бетон, камінь);
 • художнє виконання (шаблонне, індивідуальне);
 • габарити (висота, ширина, довжина).

Виходячи з таких характеристик, визначається ціна і терміни виготовлення. Установка огорож на могилу також залежить від обраної моделі і форми.

Найбільш простими є бетонні моделі. Вони характеризуються набором типових малюнків, з певними довжиною і висотою ланки. Виготовлені з такої сировини, огорожі акуратні і економічні, але не відрізняються особливою міцністю і довготривалим зносу. Підприємства по виготовленню такої продукції зазвичай пропонує готові огорожі на могилу з бетону.

Кам'яні моделі дорожче і практичніше. Їх виготовлення припускає індивідуальні замовлення, естетичний зовнішній вигляд і багатий. Оградки на могилу з металу бувають кованими або зварними. Ось де може розігратися фантазія виробника і замовника. Таке замовлення передбачає суворі форми або м'який округлий стиль. Металеві огорожі на могилу припускають фарбування у вибраний колір, вигідно поєднуючи відтінок з кольором пам'ятки, квітучими рослинами або ж керуючись особистими уподобаннями. Це відносно дешеві огорожі на могилу, але не менш естетичні і акуратні.

Попитом користуються ковані огорожі на могилу. Вони:

 • практичні;
 • економічні;
 • довгострокові;
 • легкі у догляді;
 • художні.

Виготовити огорожу на могилу в Києві краще довірити професіоналам. Ми самі сделаюм заміри, предлим можливі варіанти огорож, виконаємо роботи по виготовленню і установці. Оригінальна огорожа на могилу, незважаючи на цілком доступну ціну, завжди додасть їй особливий характер. Вибираючи огорожу, слід пам'ятати, що будь-який варіант буде виглядати акуратним, якщо за них відповідно доглядати і не запускати.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.