Оформлення документів
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

poslugi morgПід час організації похорону оформлення документів після смерті один з найбільш відповідальних періодів. Для швидкої процедури оформлення документів треба вивчити весь необхідний перелік документів. Оформлення документів після смерті здійснюється у відповідних установах. Дана процедура проходить тільки при пред'явленні паспорта відповідального за організацію похорону. Заявник може бути як родич покійного, так і інший громадянин, який взяв на себе зобов'язання за проведення і організацію похорону.

Кожен виданий документ медичної організацією або органом Загсу вимагає ретельної перевірки занесених до нього записів. Особливу увагу треба звернути на дати, точність написання посадовими особами графи із зазначенням прізвища імені по батькові померлого, дата його народження і смерті, місця народження і смерті, а так само чітке зазначення причин смерті. Необхідно простежити, щоб папери були завірені печаткою організації та підписані посадовими особами.

Викликати ритуального агента для оформлення документів на похорон ви можете по телефону: (044) 568 06 27

Які документи потрібні для оформлення смерті

Чтобы получить медицинское подтверждение о смерти надо предъявить паспорт особы заявителя, а так же паспорт, амбулаторную карту и если имеется полис медицинского страхования покойника. При проведении оформления гербового свидетельства нужен паспорт особы, которая заявляет о смерти, паспорт покойника, подтверждение о смерти.

При оформленні документів на похорон при собі треба мати: паспорт особи відповідальної за поховання, гербової підтвердження про смерть, квитанцію-договір на церемоніальні послуги з підтвердженням замовлення номера нової могили. Бюро Траур надає допомогу в одержанні необхідних паперів пов'язаних з похоронами. Не витрачайте час і нерви на оформлення паперів довіртеся ритуального дому Траур.

Документи на оформлення спадщини після смерті

Згідно із законами є встановлений перелік документів при оформленні спадщини після смерті спадкодавця:

 1. Заявка про прийняття спадщини на законних підставах.
 2. Свідоцтво про присвоєння ідентифікаційного номера наступника.
 3. Документ, що підтверджує смерть повинен бути завірений гербовою печаткою, виданий у РАГС або висновком суду про визнання спадкодавця померлим.
 4. Паспорт наступника.
 5. Заповіт (якщо воно є).
 6. Папери, що засвідчують кровні зв'язки: свідоцтво про народження дитини; рішення суду про підтвердження спільного проживання або родинних відносин із спадкодавцем; Свідоцтво про шлюб.
 7. Папери, що свідчать місце відкриття спадщини: будинкова книга з реєстрацією про постійне місце проживання померлого або ж довідка про кінцеве місце проживання видана житловим кооперативом.

Документи, які потрібні на рухоме і нерухоме майно, що успадковується:

 • правовстановлюючий акт на нерухомість і землю,
 • банківська угода,
 • технічний паспорт транспортного засобу,
 • статут компанії або фабрики частина в якому повинні успадкувати витяг з державного реєстру ЄДРПОУ,
 • виписка із списку власників коштовних паперів.

Документами, що надають право на частину землі і нерухомість, можуть бути свідоцтвом про право на майно: дарча, сертифікат на право на пай чи хліборобську частина, договір купівлі-продажу, рішення суду державний акт про право власності земельної ділянки. Треба помітити, що без заяви про прийняття спадщини спадкова справа не заведена. Відсутність же всіх інших паперів не є перешкодою для порушення даної справи.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.