Хрести
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Традиція встановлення хреста на могилу зародилася дуже давно. Ставили їх ще давні кельти, щоб захистити душу померлого від злих духів та різної не чисть. На курганах стародавні Інки використовували дві разом зв'язані палиці, які символізували чотири кінця світу. В даний час хрести на могилах покійних ставлять як традицію, але для християн вони мають величезне значення.

Хрест на могилу ставлять як символ віри людини. Це своєрідний міст, він супроводжує похованого людини в інший світ.

Виготовляються церемоніальні хрести на могилу з різних матеріалів. Дерев'яний хрест встановлюється на свіжу могилку, так як важкі конструкції ще не можна ставити, бо земля буде просідати. Встановити по закінченню року можна хрест з металу або граніту. Купити хрест на могилу можна в похоронному бюро Траур. У нас в каталозі є широкий і різноманітний вибір хрестів. Ви можете зупинити свій вибір на відповідному варіанті з каталогу або замовити виготовлення за власним ескізом.

 

Ціни на ритуальні хрести

 • Хрест на могилу – від 650 до 1000 гривень

 

Хрести для похорону з доставкою (фото)

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://traur.com.ua/kresty.html#sigProIdf0d0a27eb1

Кований хрест на могилу

На ринку ритуальних товарів представлено безліч різновидів кованих хрестів на могилу. Але згідно з православним звичаєм використовується тільки євангельський хрест. Він складний з різноманітних частин – дві частини розташовуються перпендикулярно один навпроти другого і відстань між ними різне знизу більше, зверху менше. Майстри нашої фірми займаються виготовленням з персональним замовленням кованих хрестів.Ковані хрести поєднуються з іншими матеріалами. Так як вони зроблені з кераміки то відмінно впишуться в будь-яке оточення. У вартість хреста входить виготовлення, грунтовка і фарбування виробу. Дані хрести встановлюються на різні площі, непогано виглядають з мармуровими і гранітними пам'ятками. А також добре поєднуються з іншими кованими елементами на місці поховання. Ціни на хрест на могилу вказані в прайс-листі на нашому сайті. Також можна замовити ковану огорожу на могилку за ескізами або фотографіями.

Дерев'яний хрест на могилу.

Найбільш поширеними християнськими надгробками є православні хрести. Хрест з дерева на могилу встановлюють як символ вірування в Господа, безсмертне життя і воскресіння покійних людей.Звичайний православний хрест більше підходить для християнина, ніж дорогий монумент. Наша компанія пропонує великий вибір деревини твердих і м'яких порід для виготовлення хрестів: 

 • сосна;
 • тис;
 • дуб
 • іроко.
У ритуальному агентстві «Траур» Ви можете придбати стандартні моделі православних хрестів або замовити хрест з високохудожньої різьбленням. Ми використовуємо при різьбленні елементи християнської символіки, візантійські і давньоруські орнаменти. Обробляється хрест спеціальним лаком, який утворює водовідштовхувальну плівку. А щоб позбутися від дрібних шкідників, застосовується антисептик.

Є можливість замовлення хреста за власним ескізом. Ми даємо гарантії на виготовлені вироби, які зроблені в суворій відповідності з канонами і традиціями церкви. Хрести виготовляються з урахуванням впливу на них погодних факторів і тому мають досить тривалий термін служби. 

Наше ритуальне агентство має:

 1. Величезний досвід у сфері виготовлення ритуальної атрибутики;
 2. Власну столярну майстерню;
 3. Нове обладнання;
 4. Висококваліфікований персонал;
 5. Якісний матеріал для виготовлення хрестів;
 6. Гнучку цінову політику;
 7. Зарубіжні лакофарбові вироби.

Телефонуйте цілодобово!

Ми гарантуємо доступні ціни на всі види похоронних хрестів.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.