Кремація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

кремація в КиєвіКремація – це посмертне спалення тіла в крематорії, після прах людини віддають у спеціальній скриньці його родичам для поховання. Ми надаємо комплексну послугу з підготовки та супроводження тіла померлого в Київський крематорій (збір документів, транспортування тіла в крематорій, видача урни). Процедура кремації займає 1 день, після цього ви отримаєте урну з прахом.

Скільки коштує кремація в Києві – від 5000 грн.

Кремація тіла покійного відбувається протягом одного дня, але необхідно зателефонувати в крематорій заздалегідь, забронювати час спалення. Ми допоможемо Вам у ці нелегкі дні зробити все правильно, замовити послуги кремації в Київському крематорії. Прощання і похоронні заходи традиційні, померла людина передається в крематорій в труні.

Послуги кремації ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте прямо зараз!

Далі тіло завадять в спеціальну піч з температурою 900-1100°C для повного згорання. Тіло під впливом температури перетворюється в порох, в середньому час спалення 2-4 години. Температура спалення та час процедури залежить від комплекції померлого. Після цього останки людини дістають з печі і поміщають під тимчасовий контейнер. У результаті виходить прах об'ємом 2-4 літри. Його можна розвіяти в пам'ятному місці, традиційно віддати землі, помістити в урну для зберігання.

Для кремації людини потрібно підготувати наступні документи:

  1. Відривна частина довідки, де вказана причина смерті; свідоцтво про смерть людини.
  2. Оригінал документів, що засвідчують особу померлого родича, для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації.

Київський крематорій

Київський крематорій

Адреса й графік роботи крематорію

Адреса: вулиця Байкова 16 (район Байкового кладовища в Києві)

Графік роботи: з 9:00 до 17:00 (пн-чт); з 9:00 до 16:00 (п'ятниця).

Перерва з 13:00 до 14:00.

 

Доступна вартість кремації

 Дізнатися вартість кремації в Києві Ви можете, зателефонувавши нам в будь-який час доби. Мінімальна ціна на кремацію – 5000 грн. Вартість послуги може відрізнятися в залежності від обставин і ваших вимог. Співробітники агентства ТРАУР безкоштовно нададуть Вам будь-яку інформацію про послугу кремації, її вартості, деталі проведення процедури.

Здійснення кремації в день смерті забороняється Законом. Законодавство України дозволяє проведення кремації на другий день після смерті. Якщо людина померла не своєю смертю або був убитий, кремацію можливе з дозволу Прокуратури Києва. Для померлих власною смертю від хвороби дозволи не потрібні.

Людські поховання померлих поширюють багато захворювань і займають великі території земель країни, що погано позначається на екологію всієї планети.

Колумбарій в Києві – фото

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://traur.com.ua/krematsiya.html#sigProId5dbbc9ceeb

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.