Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Традиція приносити на могилу померлої людини квіти прийшло зі старих часів. Самі квіти на похорони і їх колір залежать від звичаїв і місця проживання. Людей цікавить, які квіти на похорон нести, щоб показати скорботу за померлим чоловіком. Частіше люди вибирають троянди, хризантеми, гвоздики, тюльпани та орхідеї. В Україні колір квітів на похорон також грає роль. Часто на поховання родичі несуть червоні гвоздики і неяскраві троянди. Вважається доречним букет, який за життя любив покійний чоловік. Дізнатися про нього можна від близького оточення.

Зміст:

 1. Квіти на похорон чоловіка.
 2. Квіти на похорон жінці.
 3. Які квіти купують на похорон?
 4. Квіти на похорон дітям.

 

Квіти на похорон чоловіка

Підбирати квіти на похорон для чоловіка слід акуратно. Для цих цілей близькі люди вибирають букети яскравих відтінків: чорного, білого, червоного і жовтого. Багатьох цікавлять, які квіти на похорон чоловіка не підходять. Відповіддю на дане питання виступає рожевої колір рослин, має тонкий аромат. Адже вони більше підходять представницям прекрасної статі.

Традиційно чоловікам родичі дарують букети прохолодного відтінку. З їх допомогою родичі і друзі показують гіркоту втрати. Також люди дарують яскраві червоні рослини, які символізують пристрасть і приємні взаємини.

Квіти на похорон жінці

rozi

Які квіти на похорон жінці найкраще принести:

 • Молодим дівчатам вибирають рослини рожевих і білих відтінків, підкреслюють цноту і невинність.
 • Для жінки середніх років підбирають квіти бузкового і жовтого відтінку.
 • Спокійної охоронниці вогнища вибирають пастельні відтінки.
 • Для жінок встигають виконати десятки справ, підійдуть букети насичених палітр.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

Які квіти купують на похорон?

Після втрати родича у людей виникає питання щодо того, скільки квітів на похорон купувати? Часто близькі люди несуть парна кількість рослин, не більше восьми штук. Якщо громадян цікавить, які квіти купують на похорон? Відповіддю на дане питання виступають живі рослини та ритуальні вінки з живих квітів. Людей цікавить, які несуть квіти на похорон дітям. В такому випадку все залежить від віку:

Квіти на похорон дітям

 • Для маленьких дітей вибирають рослини кремових відтінків.
 • Школярам дарують білі квіти.
 • Для підлітків вибирають фіалки, лілії і білі троянди.

 

romashki

Діткам часто дарують невеликі букетики, які більш світлих відтінків, ніж для дорослого покоління.

Якщо людей цікавить, які приносять квіти на похорон, то це гвоздики і троянди. В європейських державах переважає жовтий колір, що символізує смуток і тугу. Зазвичай кількість квітів на похорон становить від двох до восьми. Щоб визначити для себе, якого кольору квіти на похорон купувати, важливо згадати, які рослини подобалися людині за життя. У жінок це легко згадати, а ось чоловіки не мають пристрасті до букетів. Тому ті люди, які цікавляться, які квіти можна на похорон подарувати чоловікам, повинні звертати увагу на червоні хризантеми, білі троянди і холодні відтінки рослин.

Додатково по темі:

 1. Як підписати вінок на похорон
 2. Що сказати на похоронах (траурна мова).
 3. Які відбуваються помилки на похороні?
 4. Як правильно одягнутися на похорон?

Квіти і вінки на похорон з доставкою по Києву

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.