Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Горе від втрати дорогої людини - важке випробування для його близьких. Щоб організувати гідне прощання з ним, потрібна професійна допомога. Особливо, якщо для похорону потрібно доставити померлого з-за кордону. Ритуальне бюро «Траур» надає повний комплекс послуг з відправлення та зустрічі «вантажу 200» в аеропорту Бориспіль (Київ, Україна) та організації похорону «під ключ».

Похоронна служба «Траур» - надійність, перевірена часом

Наше бюро працює в сфері ритуальних послуг з 2006 року. За цей час нам вдалося досягти чималих результатів. Ми створили по-справжньому європейський сервіс і стали одним з кращих бюро в Україні. У нас є власний морг з цілодобовою охороною і автопарк транспортних засобів, де можна вибрати і розкішний катафалк, і скромний вантажний транспорт для перевезення і підвезення померлих. Агенти бюро володіють великим досвідом і завжди знаходять рішення виниклих проблем.

 

Транспортуванням «сумного вантажу» в нашу країну та за її межі ми виконуємо літаками провідних авіакомпаній світу. Це дозволяє оперативно і дбайливо доставити покійного в будь-яку точку земної кулі. Процес передачі тел налагоджений нами вже давно. Ми тісно співпрацюємо з аеропортом Бориспіль і можемо в найкоротші терміни провести необхідні процедури без особистої присутності родичів:

 • підбір та заповнення документації;
 • рохождение митного контролю;
 • огрузкой труни з померлим для доставки у пункт призначення;
 • отримання прибулого тіла у вантажному терміналі аеропорту.

Послуги відправки і зустрічі ВАНТАЖУ 200 по всьому світу. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Відправка «вантажу 200»

Відправлення «вантажу 200» з аеропорту Бориспіль здійснюється цілодобово. Наші працівники підбирають рейс і завчасно прибувають в термінал для оформлення. Там вони організовують вантажно-розвантажувальні роботи, додатково перевіряють герметичність цинкового скриньки, без якого транспортування неможливе, і самостійно проходять всі етапи контролю. Зустріч тіла відбувається силами замовника або нашого ритуального будинку, за попередньою домовленістю.

Крім маніпуляцій в аеропорті, при відправці покійного ми надаємо комплекс додаткових послуг:

 • зберігання тіла в морзі ритуального будинку;
 • підготовка тіла до транспортування;
 • вибір труни;
 • підбір цинкового ящика;
 • перевезення тіла;
 • супровід в країну призначення (при необхідності).

Ми враховуємо всі побажання замовника, навіть якщо він знаходиться далеко за межами України.

Зустріч «вантажу 200»

Зустріч труни з покійним в аеропорту «Бориспіль» також відбувається в будь-який час доби силами нашого бюро. Ми самостійно оформлює відповідну документацію для видачі, отримуємо труну з померлим і занурюємо його на спецтранспорт ритуального будинку або замовника. В такому випадку стороною-відправником є представники замовника, але за бажанням клієнта це можуть зробити і наші фахівці. 

Також після зустрічі «сумного вантажу» у нас можна замовити:

 • доставку «вантажу 200» по Києву, області та в інші міста України;
 • безстрокове зберігання тіла в морзі бюро;
 • послуги катафалка та іншого транспорту з автопарку бюро;
 • організація та проведення похоронів «під ключ».

Як замовити послугу перевезення тіла?

Отримати консультацію або замовити необхідну послугу, ви можете, зателефонувавши нам за вказаними на нашому сайті номерами телефонів. Менеджери ритуального будинку дадуть відповідь на всі ваші запитання і приймуть замовлення.

Ритуальна служба «Траур» – це професійний підхід та швидке вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з організацією похорону і транспортуванням тел. Ми не зможемо зменшити гіркоту від втрати, але гарантовано допоможемо гідно відправити вашого близького в останній шлях.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.