Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
пер. Лужевського, 14
вул. Стеценка, 18

Організаційні питання, які потрібно вирішувати після смерті людини - це завжди важко. Одним з питань, які потрібно вирішити в першу чергу, є необхідність перевезти тіло в морг після того, як лікар дасть свій висновок про причини смерті. Саме з моргу тіло покійного видається для поховання. Щоб все пройшло без проблем і вбитому горем людині не довелося турбуватися ще й про транспортні питаннях, транспортування тіла в морг краще замовити у менеджерів похоронного бюро ТРАУР.

Серед особливих днів поминання померлих у православ'ї передбачені спеціальні батьківські суботи. Це виділені дні в році, коли необхідно ходити в храм і на місце поховання, молитися за душі покійних і займатися благодійністю.

Смерть і похорони можуть торкнутися будь-якої людини протягом усього життя. Зовнішній вид померлого – це найголовніший елемент хороших і гідних похорону. Одяг для поховання продають в ритуальних агентствах. Для того щоб правильно провести жінку або молоду дівчину в інший світ, потрібно знати в чому ховати її.

Втрату близької людини важко пережити навіть дорослим людям, а діти ще яскравіше реагують на сумна звістка. Неповнолітнім потрібно обережно і грамотно повідомляти про смерть родича, щоб не травмувати психіку. Важливо підібрати правильні слова, які не шокують дитині.

Батьківські суботи призначені для поминання померлих. Кожна субота, крім потрапили на посаду, може бути призначена для поминання, але в році є декілька дат, які виділяються особливо. Вони й іменуються батьківськими суботами.

Похорон в релігіях мають однаковий зміст попрощатися з близькою людиною, відпустити його з цього світу і підготувати для переходу в інший. Релігійні традиції складалися століттями. Обряди поховання в різних конфесіях володіють особливостями.

Відвідування могил дорогих людей, які покинули нашу землю, це борг любов і шану. Існує велика кількість повір'їв, які щільно увійшли в наше життя. Ми звикли приносити їжу на кладовищі і не замислюємося про значення цього ритуалу. Чи можна це робити і звідки взялася традиція? Спробуємо відповісти на дане питання.

Смерть близької людини — найбільш трагічна подія у житті кожної людини. В годину поминання складно підібрати потрібні слова, які виражали б всю скорботу. Вимовляти траурну промову на поминках має людина, яка зможе контролювати свої почуття, не затягувати з її тривалістю і висловити щирі слова розради. Як правильно сказати, що померлий був прекрасною людиною? Як виразити словами його найкращі якості і не перегнути палицю? Ознайомтеся з етикою поминання і основними правилами того, що говорять на похоронах.

В серцях близьких і родичів покійні завжди залишаються живими – в тій же мірі вони живі і для Бога. Поминання, яке необхідно проводити в певні дні, дозволяє віддавати данину поваги покійним, просити про прощення їхніх душ і просто згадувати те хороше, що було пов'язано з ними за життя.

Думки про цілування небіжчика розділяються: одні говорять про обряді, як про данини минулим традиціям, інші посилаються на необґрунтовано дурний ризик здоров'ям.

Коли стикаєшся зі смертю близьких відчуваєш на собі не тільки шквал переживань та емоцій, але стикаєшся з численними труднощами в організації похорону. Важливо правильно проводити людину в останній путь, щоб вшанувати пам'ять про нього.

Радониця – день поминання покійних рідних і близьких людей. Нагадуємо, що Радониця тісно пов'язана з святом Пасхи. Про те, що зв'язує ці два свята, і коли християни відзначають день Радониці в 2017 році, буде сказано в наступних розділах статті.

Вшанування пам'яті покійних – постійний процес, який відбувається в душі кожної людини. Але існують особливі дні в році, коли всі люди, які втратили близьких, зливаються в єдиній молитві за померлих. Такі заходи носять назву «батьківська субота православна» і залежать від релігійних свят, а також супутніх їм постів. Поминання покійних дає їм вічне життя в серцях живих людей, які у свою чергу через поминальну молитву сподіваються на відродження душі.

По своїй суті відспівування являє собою церковну процесію, при якій йде читання, в певній послідовності молитов, покликаних напучувати і проводити людини в інший світ. Саме таке читопоследование назване в народі отпеванием, оскільки половина стихир, молитов, уривків з Біблії співаються.

Поминки – это не застолье и не простой обед. Это ритуал прощания с душой родственника (или друга). Вопрос, что приготовить на поминки, нередко задают молодые хозяйки, впервые столкнувшиеся с необходимостью готовить блюда для поминальной трапезы.

Велика кількість дорогих страв на поминках недоречно. Але є страви, які обов'язкові на поминальних обідах.

Ви поховали близької людини, нестерпна біль розриває серце? Труднощі переборні, вам потрібен час для відновлення душевної рівноваги. Людям, які пережили смерть близьких, часто необхідна консультація психолога. Без належної допомоги людина може захворіти серйозною хворобою або бути в депресії довгий час.

Втрата близьких – саме величезне горе в житті кожної людини. Навіть страх власної смерті не може пересилити страх втратити батьків, дітей, коханих, друзів. Саме тому сни, в яких, так чи інакше, присутня похоронна процесія, є самими жахливими. Після таких сновидінь людина досить довго приходить у себе, намагаючись розвіяти моторошні спогади розумними поясненнями. Першорядною і швидкою допомогою в цьому сенсі є звернення до такого чтивом, як сонник – похорон.

Похорон вважаються не радісним заходом, на якому більшість людей сумують і плачуть із-за втрати друга або родича. Цей день дозволяє останній раз провести померлого людину в останню путь. З цієї причини на даний захід важливо підібрати відповідний одяг, яка допоможе показати повагу до покійного.

Традиційно на похорон прийнято одягати темне. Адже чорний колір вважається показником стилю, елегантності і скорботи. В обов'язковому порядку потрібно враховувати релігійні особливості померлої людини. Наприклад, на похорон в Індії обирають вбрання не темних відтінків, а біле. Адже там діють такі традиції.

Традиція приносити на могилу померлої людини квіти прийшло зі старих часів. Самі квіти на похорони і їх колір залежать від звичаїв і місця проживання. Людей цікавить, які квіти на похорон нести, щоб показати скорботу за померлим чоловіком. Частіше люди вибирають троянди, хризантеми, гвоздики, тюльпани та орхідеї. В Україні колір квітів на похорон також грає роль. Часто на поховання родичі несуть червоні гвоздики і неяскраві троянди. Вважається доречним букет, який за життя любив покійний чоловік. Дізнатися про нього можна від близького оточення.

Жителі великих міст все частіше віддаю перевагу кремацію традиційним похорону. Чому це відбувається, і як проходять похорони після кремації, розповімо в цій статті.

Кремацію, як спосіб захоронення померлих, практикували різні народності з незапам'ятних часів. Поступово багато з них відмовилися від цієї практики зважаючи з'явилися релігійних переконань. Знову повернутися до цього питання допомогло відкриття мікроорганізмів і їх впливу на живих істот. Було встановлено і доведено, що поховання покійних в землю отруює землю і підземні води і несе в собі серйозну загрозу для живих.

Смерть може застати людину в будь-якому місці, але похованим він повинен бути на рідній йому землі. Дотримуючись цього правила і виконуючи останню волю померлого, його близькі часто стикаються з серйозною проблемою, з транспортуванням тіла через кордон. Перевезення вантажу 200 з однієї країни в іншу – процес дуже складний, і самостійно його організувати практично неможливо. Швидко і дбайливо доставити покійного до місця поховання допоможе компанія Траур. Ми активно співпрацюємо з провідними ритуальними службами у різних країнах світу і можемо за короткий термін перевезення покійного в будь-яку точку земної кулі.

У житті трапляються ситуації, коли необхідно зберегти тіло померлої людини протягом певного відрізка часу. У таких випадках наш ритуальна служба Траур пропонує провести бальзамування – процедуру з давньою історією і періодично відчуває «зліт» популярності.

Організація похорону – процес складний і відповідальний, і найчастіше він починається з підбору гробу. Як правильно вибрати останній притулок для померлих і на що варто звернути увагу під час вибору, розповідають в похоронно-ритуальній службі «Траур».

У перекладі з грецької епітафії – це напис на надгробку, придумываемое у разі смерті людини. Надгробні написи можуть бути як у формі віршованих висловів, так і елементарні слова скорботи. Епітафії, які пишуться на жалобних пам'ятках часто коротенькі, але несуть глибокий філософський зміст. Траурні написи показують добре ставлення до померлого, характеристику його найважливіших життєвих якостей, вислови або слова що віщав сам покійний про себе при житті або які мав намір залишити у себе на монументі.

Під час похорон близької людини його рідні хочуть, щоб скорботний обряд був проведений гідно і благородно, особливо приміщення труни в могилу. Спеціальний механізм, щоб опустити в могилу труну плавно і дбайливо – це сингуматор. Ритуальний ліфт дозволити провести ритуал похорону на гідному рівні. З його допомогою поховання покійного стає більш урочистим і дбайливим. У країнах Заходу та в Америці сингуматори використовують з середини минулого століття. В Україні ця послуга ще не дуже затребувана, можливо, з-за того, що ця можливість не всім відома.

Похорон у багатьох людей викликають почуття страху і тривоги. І це не дивно. Адже в цьому обряді прощання з померлою є не тільки сумне, але і щось загадкове, і навіть містичне. Знаючі люди стверджують, що один ніяковий рух під час проведення ритуалу може приректи душу померлого на вічні страждання, а також накликати біду на живих. Чи Так це насправді – невідомо. Але в будь-якому випадку кожен повинен знати, що необхідно робити на похоронах. І, головне, як це зробити правильно, щоб у майбутньому не списувати свої проблеми і невдачі на вчинені в той момент помилки.

Смерть близької людини – важка втрата для кожного. Неважливо, він хворів або був повністю здоровий, мав багато друзів або навпаки – відштовхував оточуючих своїми вчинками, змиритися з тим, що його вже ніколи не буде неможливо. У таких ситуаціях все, що залишається – забезпечити гідні похорони. Їх організація – справа непроста, особливо для тих, хто зіткнувся з горем вперше в житті.

Горе від втрати дорогої людини - важке випробування для його близьких. Щоб організувати гідне прощання з ним, потрібна професійна допомога. Особливо, якщо для похорону потрібно доставити померлого з-за кордону. Ритуальне бюро «Траур» надає повний комплекс послуг з відправлення та зустрічі «вантажу 200» в аеропорту Бориспіль (Київ, Україна) та організації похорону «під ключ».

Дні покори у православній церкві ще називаються «Батьківські суботи» хоч і не всі випадають на цей день. Батьківські суботи – це дні, коли поминають близьких і дорогих людей. У ці дні люди відвідують кладовище, щоб привести в порядок могилки і приносять знайомим частування.

Що робити, коли вам кажуть, щоб ви не приходили на похорон? Наприклад, така історія: «Це сталося, коли помер батько моєї колишньої дружини. Вона попросила мене не приходити, незважаючи на те, що наш шлюб тривав більше двадцяти років і у мене були хороші стосунки з батьками. Колишня пояснила це тим, що її нинішньому чоловікові моя присутність буде неприємно. Я поважаю її бажання, тим не менш думаю, що повинен перебувати поруч з дітьми в цей момент. Виникає питання, якщо моя колишня помре раніше за мене, чи повинен я йти на її похорон? Що в цій ситуації доречно?».

Великдень, або світле Христове Воскресіння-одне з найважливіших свят у православному календарі. Для віруючої людини цей день символізує перемогу вічного життя над смертю.

Відзначати свято починають урочистою службою у храмах. Вважається, що віруючі, які відстояли всю службу від початку до кінця, отримують особливу благодать Всевишнього. Вранці люди повертаються додому, щоб відсвяткувати Воскресіння Христове в колі сім'ї. Переходити до трапези можна тільки після куштування фарбованого яєчка, символу вічного життя, обіцяного кожному християнину. На столі також повинні бути паски і сирні паски.