Труни оббиті тканиною
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Традиція оббивати тканиною труни збереглася до наших днів ще з часів радянського союзу. Вся справа в тому, що інших варіантів оббивки трун просто не було. Тому їх робили саме такими.

Зараз цей спосіб оббивки став одним із кількох. Але, незважаючи на те, що труни роблять і оформляють по різному, саме труни оббиті тканиною поєднують в собі пристойний, гарний вигляд та низьку ціну. Тим більше, у нас можна купити труну оббитий тканиною будь-якого кольору і розміру. Ми гарантуємо найнижчі ціни по всій Україні.

Чим оббивають труни для православних покійних?

За традиційними нормами в таких трунах найчастіше ховають православних покійних. Порівняно з іншими трунами, вони не дорогі. Для православних покійних матеріал оббивки використовують атласний. Також є три варіанти кольорів, це червоний, синій або чорний колір оббивки. У каталозі представлені кілька прикладів квітів трун оббитих тканиною.

Труни оббиті тканиною – фото

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
https://traur.com.ua/groby-obitye-tkanyu.html#sigProId5eaa2aca01

 Гарантуємо доступні ціни

 

З чого виготовляють всі труни оббиті тканиною

Такі труни вирізає з обрізаного, струганого масиву ялини або сосни. Перед тим, як вирізати з дощок труну їх ретельно просушують. Готові відшліфовані труни оббивають тканиною. Тканина може бути різного матеріалу.

  • Бавовна.
  • Шовк.
  • Оксамит.
  • Парча.
  • Атлас.
  • Ситець.

У нас замовити труну оббитий тканиною можна з доставкою в будь-яке вказане місце по Україні. Труни виглядають дуже красиво, тому спосіб їх виготовлення і оббивки ще тримається серед багатьох інших. Адже їх набувають саме для того, щоб поховати померлого з усіма почестями. Тому зараз труни оббиті тканиною ексклюзив.

Вибираючи труну для покійного пам'ятайте не тільки про розмір, але і про видах вироби, наприклад, кришка труни може бути знімна або подвійна відкидна. Знімні кришки використовувалися спочатку. А ось подвійні відкидні кришки прийшли до нас від європейських моделей трун.

При виборі розміру не потрібно знати багато параметрів померлого. Досить зростання і розмірів одягу в поясі. Часто розмір враховують, плюсуя до зростання покійного 15, 20 сантиметрів. Робиться це для того, щоб не прогадати з довжиною і шириною. Не всі знають, але стандартні рамки підганяють виробника робити довжину своїх виробів кратні десяти. Типи домовин по ширині бувають різними і виготовляються, враховуючи розмір одягу. Всього існує 4 типу.

  1. Колода.
  2. Спеціальна колода.
  3. Стандартний
  4. Домовина.

Тому при виборі гробу порадьтеся з продавцем.

Труни оббиті тканиною з доставкою по Києву

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.