Фотопортрет покійного
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

фотопортрет покійного

 Кожна людина більшою чи меншою мірою стикався з організацією такого неприємного заходу, як похорон друзів і близьких. Відхід з життя родичів або знайомих пережити досить важко.

 Подвійно важко, якщо ще в ці непрості дні ви будете самостійно займатися оформленням документів, замовленням труни і вінків, пошуком місця для могили, організація ритуалу прощання, а також похованням або кремацією померлого.  Ритуальна служба "Траур" може надати допомогу в цьому питанні.

З урахуванням того, що від горя, пов'язаного з відходом близьких людей, спокій і впевненість у собі може втратити навіть самий витриманий чоловік. У зв'язку з цим особливо важливо мати хоча б загальні знання про тих заходах, які пов'язані з похоронами людини.

 Проведення похоронної церемонії вимагає наявність безлічі атрибутики. При цьому одне з особливих місць займає фотопортрет померлого, який перев'язаний чорною стрічкою. Саме він вважається символом скорботи і пам'яті про померлого.

Оформити замовлення прямо зараз

При замовленні ритуальних послуг і організації похорону в агентстві "Траур", має великий досвід роботи в зазначеній сфері, Ви зможете замовити виготовлення фотопортрета, виходячи з наданої Вами фотографії.

Наш професійний художник-дизайнер може зробити художню і технічну обробку будь-якого фотоматеріалу. Фотопортрет померлого в нашій спеціалізованій майстерні буде оформлено таким чином, що це буде на 100% відповідати всім вашим побажанням, з урахуванням вимог, існуючих у похоронному ритуалі. Такий фотопортрет буде надрукований на вологостійкою і невигорающей поверхні, а потім оформлений в рамочку, прикрашену чорної поминальної стрічкою. При бажанні, ми можемо зробити репродукція будь-якого фото з його збільшенням.

Як правило, фотопортрет померлого виготовляється в кількох примірниках, які потім можуть використовуватися у будинку покійного, під час поминальної трапези, а також на кладовищі.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.