Дезінфекція приміщень
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

dezinfektsiya

Чому важливо проводити дезінфекцію приміщення після смерті людини?

Коли з життя йде близька людина - це завжди страшне горе. У цей момент важливо не втратити самовладання і подбати про здоров'я тих, хто залишається у квартирі або будинку. Громадяни звертаються в компанію, яка пропонує послуги з прибирання приміщень після смерті. Дезінфекція дозволяє позбутися від хвороботворних мікробів, які починають активно розмножуватися, якщо в квартирі знаходиться померла людина. Прибирання після похорону - важливе заняття, яке не можна проводити самостійно. Великий ризик отруїтися отруйними речовинами. Співробітники санітарно-епідеміологічної служби повинні провести дезінфекцію за всіма правилами.

Оформити замовлення прямо зараз

Методи та результати прибирання приміщень

Існує багато організацій, які пропонують цю послугу. Важливо, щоб вони були компетентні у своїх діях, мали наступні елементи:

  • надійне екіпірування;
  • першокласне обладнання;
  • високоякісні чистячі речовини.

Послуги дезінфекції приміщень після смерті та похорону.

Дзвоніть! (044) 568 06 27

Зрозуміло, вони повинні добре боротися з вірусами, мікробами, і в той же час бути абсолютно безпечними для людини. Після того, як проведена дезінфекція приміщень, достатньо лише перевірити кімнати в протягом пари годин, щоб найменші сліди кошти зникли. Коли потрібно звертатися за допомогою до професіоналів? Людина може померти раптово, буває, що сусіди виявляють труп через деякий час після смерті. Щоб не отруїтися газами, які утворюються в організмі померлого, потрібно негайно покинути приміщення та зателефонувати в спеціальну службу Траур. Наші співробітники самостійно займуться прибиранням квартири.  

Дезінфекція приміщень після смерті людини відбувається в певній послідовності

  1. Спочатку оцінюється складність робіт, які належить провести. Чим більша площа, тим більше сил і часу доведеться витратити.
  2. Співробітники санітарно-епідеміологічної служби обробляють кожну кімнату речовиною, яка отруйна для мікроорганізмів, але безпечно для людини. Незважаючи на це, працювати потрібно обов'язково в засобах індивідуального захисту.
  3. Потім викидається сміття та інші побутові відходи.

Тому, якщо потрібно провести прибирання квартири після смерті людини, у терміновому порядку викликають співробітників спеціальних служб, щоб не отримати нових жертв отруєння. Якщо правильно вибрати організацію, але дезінфекція приміщення буде проведена швидко і якісно.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.