Головна
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
Ритуальні послуги г. Киев и Киевская область
Соціальні похорон 5000 грн
Соціальна кремація від 5000 грн
Виїзд похоронного агента бесплатно
Цілодобова довідкова ритуальна служба 044 568 06 27
Організація та проведення поховання за 24 години
Полноценная кремации за 24 години

 

Ритуальні послуги – это все виды услуг, которые связаны с погребением человека (оформление документов, подготовка места захоронения, похороны, кремация, уход за могилой и др).

Ритуальне агентство ТРАУР надає найбільш повний комплекс ритуальних послуг. Організація та проведення похоронів від А до Я. Магазин ритуальних послуг у Києві ТРАУР: істотні знижки і завжди доступні ціни на товари та ритуальні послуги.

 • Ми працюємо без посередників.
 • 15 років досвіду в сфері ритуальних послуг.
 • Завжди знайдемо рішення для кожної людини.
 • Найдоступніші ціни на ритуальні послуги в Україні.

Ми працюємо ЦІЛОДОБОВО.
При замовленні з сайту ритуальний вінок БЕЗКОШТОВНО.

ритуальные услуги киев

Коли з життя йде близька людина, його смерть стає справжнім випробуванням для скорботних родичів і друзів. Крім глибокого потрясіння від втрати і сильних душевних переживань на плечі лягає тягар відповідальності.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

Похоронное бюро ТРАУР – полный комплекс похоронно-ритуальных услуг в Киеве и по всей Украине. Выбрав нашу ритуальную службу, вы сможете совершенно не волноваться о проведении похорон.

Ми беремо на себе повне оформлення документів та іншої "тяганини", якій не місце в момент втрати. Звернувшись до нас, всі Ваші проблеми ляжуть на наші досвідчені плечі. Наше ритуальне бюро знаходиться в Києві і надає похоронні послуги не тільки по Київській області, а й по всій Україні.

 

Бюро ритуальних послуг ТРАУР обслуговує всі райони міста Києва:

 • Правий берег: Печерський район, Печерськ; Шевченківський район, Подільський район, Поділ; Оболонський район, Оболонь; Святошинський район, Борщагівка; Солом'янський район; Голосіївський район.
 • Лівий берег: Дарницький район, Дарниця; Дніпровський район; Деснянський район, Троєщина; Позняки; Харківський; Осокорки.

 

  Сотрудники ритуального дома ТРАУР со всем тактом и пониманием помогут Вам пережить этот тяжёлый период, взяв на себя организационные хлопоты по похоронам и оказав Вам психологическую поддержку. Похороны близкого Вам человека состоятся на достойном уровне и в полном соответствии с Вашими предпочтениями и религиозными традициями.

 
 Тіло померлої людини буде збережено і підготовлено для похорону за всіма правилами, додатково до санітарній обробці ми професійно виконаємо його бальзамування і зробимо посмертний макіяж. Завдяки цьому комплексу заходів під час траурної церемонії покійний буде виглядати максимально природно й гідно, а значить, Ви зможете попрощатися з ним, запам'ятавши його таким, яким він був за життя.

Пенсіонерам та учасникам ВВВ труну надається безкоштовно!

Щоб Ви не витрачали дорогоцінний час і сили, ми пропонуємо Вам повний перелік ритуальних послуг. Замовивши все, що потрібно, в одному місці, Ви зможете більше уваги приділити близьким і рідним, знайти підтримку або надати її тим, кому вона потрібніша. Наше бюро похоронних послуг в Києві та області візьме на себе:

Послуги похоронного бюро ТРАУР:

 1. Безкоштовне консультування з усіх питань, пов'язаних з похованням;
 2. Виїзд на будинок агента для оформлення замовлення;
 3. Надання транспорту для переміщення тіла в морг;
 4. Допомога в оформленні документів;
 5. Проведення похорону з можливістю придбати необхідні атрибути для похорону;
 6. Надання послуг по санітарній обробці тіла, бальзамування;
 7. Послуги з транспортування тіла померлого, в тому числі на великі відстані і між країнами.
 8. Похоронно-ритуальні послуги, пов'язані з кремацією покійного;
 9. Замовлення оркестру або почесної варти для церемонії на кладовищі.

 

Чому ритуальні послуги довіряють агентству ТРАУР?

Наше ритуальне агентство – це не просто похоронне бюро, яке надає ритуальні послуги в Києві, Київській області та Україні. За роки існування і роботи у сфері ритуальних послуг, ми придбали великий досвід, професіоналізм а також рекомендації тих, хто пережив втрату і отримав опору в особі нашого агентства. Делікатність і шанобливе ставлення до Вашої втрати, відмінна риса наших агентів.

Ми отримали довіру громадян у розв'язанні проблем, які неждано лягли на них і знаємо, що організація похорону і ритуальні послуги, замовлені у нас, це точне планування, бездоганне дотримання ритуалів, вишукана атмосфера. Також ми позбавимо вас від паперової тяганини, яка неминуче супроводжує всіх такий момент.

Если Вас интересует недорогое и профессиональное проведение похорон или любые другие ритуальные услуги в Киеве, то мы готовы прийти на помощь. Вы также можете обратиться к нам за консультацией: на все вопросы, возникшие у Вас в связи с предстоящими похоронами, мы ответим бесплатно и максимально полно.