Головна
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
Ритуальні послуги г. Киев и Киевская область
Соціальні похорон 5000 грн
Соціальна кремація від 5000 грн
Виїзд похоронного агента бесплатно
Цілодобова довідкова ритуальна служба 044 568 06 27
Повноцінна організація похорону/кремації за 24 години

 

Ритуальні послуги – это все виды услуг, которые связаны с погребением человека (оформление документов, подготовка места захоронения, похороны, кремация, уход за могилой и др).

Ритуальне агентство ТРАУР надає найбільш повний комплекс ритуальних послуг. Організація та проведення похоронів від А до Я. Магазин ритуальних послуг у Києві ТРАУР: істотні знижки і завжди доступні ціни на товари та ритуальні послуги.

 • Ми працюємо без посередників.
 • 15 років досвіду в сфері ритуальних послуг.
 • Завжди знайдемо рішення для кожної людини.
 • Найдоступніші ціни на ритуальні послуги в Україні.

Ми працюємо ЦІЛОДОБОВО.
При замовленні з сайту ритуальний вінок БЕЗКОШТОВНО.

ритуальные услуги киев

Коли з життя йде близька людина, його смерть стає справжнім випробуванням для скорботних родичів і друзів. Крім глибокого потрясіння від втрати і сильних душевних переживань на плечі лягає тягар відповідальності.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

Похоронное бюро ТРАУР – полный комплекс похоронно-ритуальных услуг в Киеве и по всей Украине. Выбрав нашу ритуальную службу, вы сможете совершенно не волноваться о проведении похорон.

Ми беремо на себе повне оформлення документів та іншої "тяганини", якій не місце в момент втрати. Звернувшись до нас, всі Ваші проблеми ляжуть на наші досвідчені плечі. Наше ритуальне бюро знаходиться в Києві і надає похоронні послуги не тільки по Київській області, а й по всій Україні.

 

Бюро ритуальних послуг ТРАУР обслуговує всі райони міста Києва:

 • Правий берег: Печерський район, Печерськ; Шевченківський район, Подільський район, Поділ; Оболонський район, Оболонь; Святошинський район, Борщагівка; Солом'янський район; Голосіївський район.
 • Лівий берег: Дарницький район, Дарниця; Дніпровський район; Деснянський район, Троєщина; Позняки; Харківський; Осокорки.

 

  Сотрудники ритуального дома ТРАУР со всем тактом и пониманием помогут Вам пережить этот тяжёлый период, взяв на себя организационные хлопоты по похоронам и оказав Вам психологическую поддержку. Похороны близкого Вам человека состоятся на достойном уровне и в полном соответствии с Вашими предпочтениями и религиозными традициями.

 
 Тіло померлої людини буде збережено і підготовлено для похорону за всіма правилами, додатково до санітарній обробці ми професійно виконаємо його бальзамування і зробимо посмертний макіяж. Завдяки цьому комплексу заходів під час траурної церемонії покійний буде виглядати максимально природно й гідно, а значить, Ви зможете попрощатися з ним, запам'ятавши його таким, яким він був за життя.

Пенсіонерам та учасникам ВВВ труну надається безкоштовно!

Щоб Ви не витрачали дорогоцінний час і сили, ми пропонуємо Вам повний перелік ритуальних послуг. Замовивши все, що потрібно, в одному місці, Ви зможете більше уваги приділити близьким і рідним, знайти підтримку або надати її тим, кому вона потрібніша. Наше бюро похоронних послуг в Києві та області візьме на себе:

Послуги похоронного бюро ТРАУР:

 1. Безкоштовне консультування з усіх питань, пов'язаних з похованням;
 2. Виїзд на будинок агента для оформлення замовлення;
 3. Надання транспорту для переміщення тіла в морг;
 4. Допомога в оформленні документів;
 5. Проведення похорону з можливістю придбати необхідні атрибути для похорону;
 6. Надання послуг по санітарній обробці тіла, бальзамування;
 7. Послуги з транспортування тіла померлого, в тому числі на великі відстані і між країнами.
 8. Похоронно-ритуальні послуги, пов'язані з кремацією покійного;
 9. Замовлення оркестру або почесної варти для церемонії на кладовищі.

 

Чому ритуальні послуги довіряють агентству ТРАУР?

Наше ритуальне агентство – це не просто похоронне бюро, яке надає ритуальні послуги в Києві, Київській області та Україні. За роки існування і роботи у сфері ритуальних послуг, ми придбали великий досвід, професіоналізм а також рекомендації тих, хто пережив втрату і отримав опору в особі нашого агентства. Делікатність і шанобливе ставлення до Вашої втрати, відмінна риса наших агентів.

Ми отримали довіру громадян у розв'язанні проблем, які неждано лягли на них і знаємо, що організація похорону і ритуальні послуги, замовлені у нас, це точне планування, бездоганне дотримання ритуалів, вишукана атмосфера. Також ми позбавимо вас від паперової тяганини, яка неминуче супроводжує всіх такий момент.

Если Вас интересует недорогое и профессиональное проведение похорон или любые другие ритуальные услуги в Киеве, то мы готовы прийти на помощь. Вы также можете обратиться к нам за консультацией: на все вопросы, возникшие у Вас в связи с предстоящими похоронами, мы ответим бесплатно и максимально полно.