Хрест на могилу

Хрест на могилу ставлять як символ віри людини. Це своєрідний міст, він супроводжує похованого людини в інший світ.

Хрест на могилу

Традиція встановлення хреста на могилу зародилася дуже давно. Ставили їх ще давні кельти, щоб захистити душу померлого від злих духів та різної не чисть. На курганах стародавні Інки використовували дві разом зв’язані палиці, які символізували чотири кінця світу. В даний час хрести на могилах покійних ставлять як традицію, але для християн вони мають величезне значення.

Хрест на могилу – від 650 до 1000 гривень
Хрест на могилу
Артикул: 11
Хрест на могилу
Артикул: 10
Хрест на могилу
Артикул: 09
Крест на могилу
Артикул: 08
Хрест на могилу
Артикул: 07
Хрест на могилу
Артикул: 06
Хрест на могилу
Артикул: 05
Хрест на могилу
Артикул: 04
Хрест на могилу
Артикул: 03
Хрест на могилу
Артикул: 02
Хрест на могилу
Артикул: 01

Виготовляються церемоніальні хрести на могилу з різних матеріалів. Дерев’яний хрест встановлюється на свіжу могилку, так як важкі конструкції ще не можна ставити, бо земля буде просідати. Встановити по закінченню року можна хрест з металу або граніту. Купити хрест на могилу можна в похоронному бюро Траур. У нас в каталозі є широкий і різноманітний вибір хрестів. Ви можете зупинити свій вибір на відповідному варіанті з каталогу або замовити виготовлення за власним ескізом.

Кований хрест на могилу

На ринку ритуальних товарів представлено безліч різновидів кованих хрестів на могилу. Але згідно з православним звичаєм використовується тільки євангельський хрест. Він складний з різноманітних частин – дві частини розташовуються перпендикулярно один навпроти другого і відстань між ними різне знизу більше, зверху менше. Майстри нашої фірми займаються виготовленням з персональним замовленням кованих хрестів. Ковані хрести поєднуються з іншими матеріалами. Так як вони зроблені з кераміки то відмінно впишуться в будь-яке оточення. У вартість хреста входить виготовлення, грунтовка і фарбування виробу. Дані хрести встановлюються на різні площі, непогано виглядають з мармуровими і гранітними пам’ятками. А також добре поєднуються з іншими кованими елементами на місці поховання. Ціни на хрест на могилу вказані в прайс-листі на нашому сайті. Також можна замовити ковану огорожу на могилку за ескізами або фотографіями.

Дерев’яний хрест на могилу

Найбільш поширеними християнськими надгробками є православні хрести. Хрест з дерева на могилу встановлюють як символ вірування в Господа, безсмертне життя і воскресіння покійних людей.Звичайний православний хрест більше підходить для християнина, ніж дорогий монумент. Наша компанія пропонує великий вибір деревини твердих і м’яких порід для виготовлення хрестів:

 • сосна;
 • тис;
 • дуб
 • іроко.
У ритуальному агентстві ТРАУР ви можете придбати стандартні моделі православних хрестів або замовити хрест з високохудожньої різьбленням. Ми використовуємо при різьбленні елементи християнської символіки, візантійські і давньоруські орнаменти. Обробляється хрест спеціальним лаком, який утворює водовідштовхувальну плівку. А щоб позбутися від дрібних шкідників, застосовується антисептик.

Ми гарантуємо доступні ціни на всі види похоронних хрестів.

сертифікована продукція
працюємо офіційно
оперативна допомога цілодобово
власний автопарк
завжди чесна ціна на товари і послуги
Якщо в цю важку хвилину вам потрібна допомога або консультація, телефонуйте
+38(096) 728-90-99
Ритуальні послуги

Ритуальні послуги

Ритуальні послуги – це всі види послуг, які пов’язані з похованням людини після смерті (оформлення документів, зберігання тіла в морзі, доставка труни і похоронної атрибутики, підготовка місця поховання, похорон або кремація померлого, оренда ритуального транспорту, підготовка поминального обіду, догляд за могилою і доставка квітів в пам’ятні дати).

Ритуальне агентство ТРАУР пропонує повний комплекс послуг:

 • підготовка та оформлення всіх необхідних офіційних паперів пов’язаних з похованням;
 • виклик ритуального агента до дому, з яким можна обговорити всі важливі організаційні моменти та проведення поховання;
 • перевезення померлої людини в крематорій, морг або холодильну камеру;
 • організація і проведення VIP похорону;
 • перевезення, зустріч, відправка та оформлення груза 200;
 • ритуальне перевезення (морг-кладовище-крематорій);
 • послуги похоронного оркестру;
 • проведення поминального обіду;
 • допомога в підборі пам’ятників і хрестів на могилу;
 • послуги з прибирання за могилою покійного;
 • дезінфекція приміщень після смерті людини.
Докладніше >
Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ