Про компанію

Похоронне бюро ТРАУР – повний комплекс похоронно-ритуальних послуг в Києві і по всій Україні. Вибравши нашу ритуальну службу, ви зможете абсолютно не хвилюватися про проведення кремації або похорону. Ми працюємо в Києві, Київській області та по всій Україні.

Бюро ритуальних послуг ТРАУР. Обслуговуємо всі райони Києва:

  • Правий берег: Печерський район, Печерськ; Шевченківський район; Подільський район, Поділ; Оболонський район, Оболонь; Святошинський район, Борщагівка; Солом’янський район; Голосіївський район.
  • Лівий берег: Дарницький район, Дарниця; Дніпровський район; Деснянський район, Троєщина; Позняки; Харківський; Осокорки.
  • Київська область: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Боярка, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав, Славутич, Фастів, Яготин.

Делікатність і шанобливе ставлення до Вашої втрати – відмінна риса нашої роботи.

сертифікована продукція
працюємо офіційно
оперативна допомога цілодобово
власний автопарк
завжди чесна ціна на товари і послуги
Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ
Увага, важлива інформація
Будьте уважні! Про смерть людини першими дізнаються співробітники швидкої допомоги і поліції. Недобросовісні співробітники цих організацій «продають інформацію про смерть людини» посередникам або ритуальним бюро. За такі контакти платять 5000-6000 грн. Це означає, що ви заплатите за похорон рідної людини + «відкат». Не погоджуйтеся на послуги ритуальних агентів, які самі до вас приходять або телефонують. Перевіряйте інформацію в інтернеті і укладайте договір.