Корисна інформація

Як перевезти померлого в морг

Як перевезти померлого в морг

Організаційні питання, які потрібно вирішувати після смерті людини — це завжди важко. Одним з питань, які потрібно вирішити в першу чергу, є необхідність перевезти тіло в морг після того, як лікар дасть свій висновок про причину смерті. Саме з моргу тіло покійного видається для поховання. Щоб все пройшло без проблем і вбитому горем людині не довелося турбуватися ще й про транспортні питання, транспортування тіла в морг краще замовити у менеджерів похоронного бюро ТРАУР.


Зміст:

Особливості перевезення тіла людини

Перевезення тіла в морг-непросте завдання. Є кілька важливих особливостей, які варто врахувати при виборі ритуального бюро для ритуального перевезення:

 1. Транспорт, оснащений необхідним обладнанням. Для перевезення тіла покійного не підійдуть звичайні автомобілі. Як мінімум, вони повинні мати функцію контролю клімату в салоні.
 2. Перевізник повинен мати дозвіл на перевезення померлих, яке буде служити гарантією наявності всього необхідного для цієї операції: навчених водіїв, відповідного катафалка.
 3. В автомобілі має бути місце для лікаря, який повинен супроводжувати тіло і бути присутнім при його передачі в морг.
 4. Замовлення спеціального автомобіля допоможе зберегти тіло в нормальному стані і уникнути необхідності його реконструкції, додаткового макіяжу.

катафалк

Як підготувати тіло до транспортування?

Ніяких особливих підготовчих процедур не потрібно. Якщо людина загинула в стаціонарній лікарні, то лікар повинен констатувати смерть і повідомити причину, через яку вона настала. Також лікар зобов’язаний видати письмовий документ, в якому зафіксовані час і причина смерті. Якщо ж людина померла вдома, до допомоги лікарів все одно доведеться звернутися. На будинок повинен виїхати лікар, який зафіксує, що смерть настала природним шляхом. Він же може супроводити тіло покійного в морг.

Перед транспортуванням рекомендується підготувати такі речі:

 • Одяг, в якій буде похований покійний для того, щоб в морзі відразу були проведені підготовчі процедури;
 • Паспорт і медичну карту померлого, а також протокол огляду тіла.

Всі інші обов’язки візьмуть на себе наші Ритуальні агенти.

Чому за перевезенням тіла в морг варто звернутися до нас?

Ритуальне бюро ТРАУР надає послуги з транспортування тіла в морг в Києві вже не перший рік (стаж роботи на ринку ритуальних послуг – 15 років), а тому клієнт може бути впевнений, що все пройде швидко і без заковик. Особливості нашої компанії такі:

 • Спеціально навчені люди без зайвих слів і питань виконають свою роботу, створюючи мінімум занепокоєнь для друзів і родичів померлого.
 • Бригада в найкоротші терміни після оформлення заявки на перевезення виїде за вказаною адресою.
 • Транспортування можливе в будь-яке місце в межах Києва.
 • Наявність власного автопарку з автомобілями, які оснащені всім необхідним обладнанням, а також мають різну місткість на випадок, якщо родичі бажають супроводити покійного.
 • Невисока ціна на надані послуги. Ми здійснюємо Ритуальні перевезення тіла померлого від 1400 грн.
 • Можливість надання супутніх послуг: носильники, транспортування труни до місця похорону та інші.
 • Замовлення послуг з перевезення у приватних агентств допоможе істотно скоротити бюрократичні процедури, які потрібно пройти.

Перевезення тіла в морг в Києві-складна морально і неприємна для родичів завдання. За невисокою ціною і в найкоротші терміни ми виконаємо це завдання. Ми допоможемо Вашій родині в цей важкий час!

Залишилися питання? Напишіть нам

Наш менеджер зв'яжеться з вами і надасть безкоштовну консультацію

Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ