Корисна інформація

Квіти на похорон. Які квіти принести на похорон?

Квіти на похорон. Які квіти принести на похорон?

Традиція приносити на могилу померлої людини квіти прийшло зі старих часів. Самі квіти на похорон і їх колір залежать від звичаїв і місця проживання. Людей цікавить, які квіти на похорон нести, щоб показати скорботу за покійною людиною. Найчастіше люди вибирають троянди, хризантеми, гвоздики, тюльпани і орхідеї. В Україні колір квітів на похорон також грає роль. Часто на поховання родичі несуть червоні гвоздики і неяскраві троянди. Доречним вважається букет, який за життя любив покійна людина. Дізнатися про нього можна від близького оточення.


Зміст:

 1. Квіти на похорон чоловікові.
 2. Квіти на похорон жінці.
 3. Які квіти купують на похорон?
 4. Квіти на похорон дітям .

 

Квіти на похорон чоловікові

Підбирати квіти на похорон для чоловіка слід акуратно. Для цих цілей близькі люди вибирають букети яскравих відтінків: чорного, білого, червоного і жовтого. Багатьох цікавлять, які квіти на похорон чоловікові не підходять. Відповіддю на це питання виступає рожевий колір рослин, що має тонкий аромат. Адже вони більше підходять представницям прекрасної статі.

Традиційно чоловікам родичі дарують букети прохолодного відтінку. З їх допомогою родичі і друзі показують гіркоту втрати. Також люди дарують яскраві червоні рослини, які символізують пристрасть і приємні взаємини.

Квіти на похорон жінці

троянди

Які квіти на похорон жінці найкраще принести:

 • Молодим дівчатам вибирають рослини рожевих і білих відтінків, що підкреслюють невинність і невинність.
 • Для жінки середніх років підбирають квіти бузкового і жовтого відтінку.
 • Спокійній берегині вогнища вибирають пастельні відтінки.
 • Для жінок, які встигають виконати десятки справ, підійдуть букети насичених палітр.

Які квіти купують на похорон?

Після втрати родича у людей виникає питання щодо того, скільки квітів на похорон купувати? Часто близькі люди несуть парну кількість рослин, не більше восьми штук. Якщо громадян цікавить, які квіти купують на похорон? Відповіддю на це питання виступають живі рослини і ритуальні вінки з живих квітів. Людей цікавить, які квіти несуть на похорон дітям. В такому випадку все залежить від віку:

Квіти на похорон дітям

 • Для маленьких дітей вибирають рослини кремових відтінків.
 • Школярам дарують білі квіти.
 • Для підлітків вибирають фіалки, лілії і білі троянди.

ромашки

Діткам часто дарують невеликі букетики, які більш світлих відтінків, ніж для дорослого покоління.

Якщо людей цікавить, які квіти приносять на похорон, то це гвоздики і троянди. В європейських державах переважає жовтий колір, що символізує смуток і тугу. Зазвичай кількість квітів на похорон становить від двох до восьми. Щоб визначити для себе, якого кольору квіти на похорон купувати, важливо згадати, які рослини людині подобалися за життя. У жінок це легко згадати, а ось чоловіки не мають пристрасті до букетів. Тому ті люди, які цікавляться, які квіти можна на похорон подарувати чоловікам, повинні звертати увагу на червоні хризантеми, білі троянди і холодні відтінки рослин.

Залишилися питання? Напишіть нам

Наш менеджер зв'яжеться з вами і надасть безкоштовну консультацію

Зв'яжіться з нами
вул. Миропольська, 4, м. Київ