Супровід 103
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Супровід похорону медперсоналом 103

Похороны близкого человека – событие, с неизбежностью которого всегда сложно смириться. От избытка переживания даже у самых здоровых людей нередко возникают проблемы с самочувствием. Что уж говорить о представителях старшего поколения, которые и без особых нервных потрясений частенько страдают от перепадов давления, болей в области головы и сердца, судорог. Ритуальная служба "Траур" поможет обеспечить церемонию квалифицированной медицинской помощью. Во время траурной церемонии родственникам нередко становится дурно и требуется медицинская помощь, получить которую не всегда удается. Для того чтобы, провожая в последний путь одного дорогого человека, не лишиться еще и второго, стоит позаботиться о присутствии на похоронах медицинской бригады.

Медперсонал во время похорон – это наиболее действенный способ предотвратить возможную беду.

Дбайливі медпрацівники зможуть не тільки кваліфіковано надати першу допомогу, але і доставити потерпілого до найближчої лікарні, якщо в цьому виникне необхідність.

Звичайно, швидка допомога потрібна далеко не завжди, але існує кілька факторів, що підвищують ризик нещасного випадку під час траурної церемонії, а тому вимагають обов'язкової присутності на ній медиків.

  • По-перше, велике скупчення людей, адже чим більше людина присутня на похороні, тим більше ймовірність того, що одному з них стане погано.
  • По-друге, поважний вік присутніх або наявність у них хронічних захворювань, оскільки в стресовій ситуації, до якої, безсумнівно, можна віднести похорон, ризик загострення всіляких хвороб особливо великий.
  • По-третє, несприятливі погодні умови (спека, ожеледь, злива), здатні викликати погіршення самопочуття у метеозалежних людей.

Смерть близької людини, навіть коли про її наближення знають наперед завжди виявляється несподіваною. Важко змусити себе повірити, що людина, якого ви знали багато років, просто взяв і помер. Ми розуміємо, що в такій ситуації, друзям і родичам, важко впоратися з горем і з усіма необхідними бюрократичними та правовими процедурами і тому готові взяти всі ці турботи на себе.