Ритуальний зал
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

ритуальний зал для прощання

Ритуальний зал – це місце проведення панахиди і відспівування, а так само прощання рідні з похованим людиною. У наш час все частіше прощання з покійним складається з двох половинок – відспівування і нерелігійна панахида. Родичі покійного орендують спеціальний зал для проведення цих церемоній. Зателефонувавши в ритуальне агентство Траур, ми можемо з орендою залу і організацією похоронної церемонії. Наші експерти надають особливе значення оформлення залу, так як воно вимагає створити спеціальну похоронну атмосферу. При проведенні бюджетної похоронної церемонії приміщення церемоніального залу повинна мати спеціальні елементи, без яких прощання в ритуальному залі не може відбуватися.

Неодмінно повинні бути:

Прощання в ритуальному залі

Відспівування – особливе чинопослідування молитовное, встановлене храмом для повчання і проводів людей в інший світ. У всі календарні дні, крім свят Різдва Христового та Великодня можна відспівувати померлих. У дні свят небіжчиків у святилище не вносять і не роблять відправ.

Послуги оренди ритуального залу ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Існує кілька видів відспівування:

  1. Відспівування у церемоніальному залі.
  2. Відспівування в храмі до поховання.
  3. Відспівування в житло, квартирі, звідки буде проводитись поховання.

 

Прикраса церемоніального залу для прощання

Горе, як правило, приносять вінки та букети з живих та штучних квітів. При бажанні клієнта працівники можуть доповнити штучними і живими квітами церемоніальний зал. При оздобленні залу потрібно дотримуватися традиційних правил похоронної флористики, як правило, додають білі і темно-червоні квіти, відгалуження хвойних дерев і папороті. Похоронні агенти нададуть всю необхідну атрибутику: ікони, свічки, хрест, лампадки. При потребі в залі можна поставити додаткове огородження і ширми. Агенти ритуальної служби Траур подбають про приглушении світла, щоб підкреслити всю гіркоту і траур моменту. Зв'язавшись з ритуальним агентством «Траур» Ви зможете замовити церемоніальний зал, в зазначеному районі міста. Наша компанія забезпечить підготовку та проведення гідних поховань з урахуванням віросповідання покійного, всіх звичаїв і традицій, а так само особистого уподобання замовника.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99