Ритуальні перевезення
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

ритуальні перевезенняРано или поздно, каждый человек задумывается где бы в случае смерти он хотел быть захоронен. Несомненно такие мысли позитивных эмоций никогда не проносят, но осознание того что родные и близкие люди позаботятся о последнем твоем пристанище так как будет завещано дарит умиротворение. Но что же делать в случае гибели человека в дали от своего дома или вообще в другой стране? В таком случае потребуется быстрая и качественная транспортировка тела с учётом соблюдения всех правил ритуальных перевозок при различных температурных режимах и в разнообразных погодных условиях.

Транспортировка тела умершего по Украине

С подобной трудной и трагической задачей лучше всего справляются опытные работники ритуального агентства, у которых есть все нужное оборудование и опыт. Похоронное бюро «Траур» предоставляет полный спектр услуг, которые понадобятся в подготовке и проведении церемониального ритуала, а так же перевозка умерших. При заказе транспортировки умершего мы готовим всю нужную документацию требующую при транспортировке.

Ритуальні перевезення по КИЄВУ від 800 грн.

 

Вид транспорта Количество посадочных мест Цена
Мікроавтобус «Mercedes» (чорного кольору) 14 шт. від 850 грн
Микроавтобус «VolksWagen» (серого цвета) 14 шт. від 850 грн
Мікроавтобус «Mercedes» (білого кольору) 14 шт. від 800 грн
ГАЗель 14 шт. від 800 грн
Микроавтобус «VolksWagen» (синего цвета) 16 шт. від 850 грн
Мікроавтобус «Peugeot» 16 шт. від 850 грн
Мікроавтобус «VolksWagen» 16 шт. від 850 грн
Автобус «SCANYA» 30 шт. від 1000 грн
Автобус пассажирский 45 шт. від 1100 грн

 

Фото транспорта для ритуальной перевозки

Мікроавтобус «VolksWagen»

Ритуальний автомобіль VolksWagen

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Мікроавтобус «Mercedes» (чорного кольору)

Ритуальний автомобіль Mercedes

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Мікроавтобус «Mercedes» (білого кольору)

Ритуальний автомобіль Mercedes

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Мікроавтобус «Mercedes»

Ритуальний автомобіль Mercedes

Кількість посадочних місць: 14 шт.

ГАЗель

Ритуальний автомобіль ГАЗель

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Мікроавтобус «Mercedes»

Катафалк Mercedes

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Мікроавтобус «VolksWagen»

Катафалк VolksWagen

Кількість посадочних місць: 16 шт.

Мікроавтобус «Peugeot»

Ритуальний Мікроавтобус Peugeot

Кількість посадочних місць: 16 шт.

Автобус «ПАЗ»

Ритуальний автобус ПАЗ

Кількість посадочних місць: 14 шт.

Автобус «SCANYA»

Ритуальний автобус SCANYA

Кількість посадочних місць: 30 шт.

Автобус пассажирский

Ритуальний автобус

Кількість посадочних місць: 45 шт.

Перевезення померлих в інше місто 

Ритуальні перевезення труни здійснюються нашим агентством на спеціально обладнаних катафалках. Транспорт та супровідні документи агенти Нашої компанії готують в найшвидші терміни. Для доставки померлого в призначений час, Ми готові їхати і вдень і вночі. Так само надаємо можливість рідним супроводжувати тіло покійного в процесі його транспортування до пункту призначення. Перевезення померлих в інше місто ціни залежать від кількості кілометрів. Ритуальні перевезення покійних варіюються від 5 гривень за кілометр.

Перевезення померлого в морг

 Транспортування померлих у морг здійснюється протягом пів години після прийняття заявки нашим агентом.

Види перевезення тіла покійного:

  • транспортування тіла самого загиблого або його останків для встановлення причин смерті. Для даної перевезення потрібно міліцейський протокол про огляд місця події з формулюванням « без насильницької смерті».
  • перевезення мертвого тіла в морг на збереження здійснюється, коли лікар з лікарні видав свідоцтво про смерть або ж, коли у Вас є дане свідоцтво видане якимось іншим установою мають право видавати подібні папери.
  • катафальная перевезення тіла з дому або моргу, на місце поховання або в крематорій, а так само транспортування в інші міста.

При певному типі перевезення необхідно окремий набір документів і спеціальний транспорт. Диспетчер нашого агентства в телефонному режимі проконсультує по всіх питаннях, транспортування померлого за допомогою похоронного бюро «Траур» гарантує організацію на найвищому рівні і в максимально жаті терміни.

 Ритуальні перевезення і послуги катафалка. НЕДОРОГО!

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99  

Перевезення померлих повинна здійснюватися тільки на спеціально обладнаному транспорті. Після того як тіло доставили в морг, через деякий час буде потрібно катафалк для перевезення померлого. Замовлення катафалка найкраще зробити заздалегідь. Катафалк потрібен для транспортування тіла померлого з моргу до місця проведення церемоніального обряду, потім до місця поховання або крематорій в залежності від вибору методу похорону. Для рідні можна замовити окремо ритуальний транспорт для перевезення до місця поховання, а самі близькі родичі можуть поїхати з покійним безпосередньо в катафалку на спеціально відведених місцях.

Перевезення тіл померлих

Перевезення тіла рідної людини, як і сама організація похорону вимагає ухвалення швидких рішень. Організувати перевезення тіла померлого самостійно без допомоги ритуального агентства досить складно. Адже крім знання списку потрібної документації треба бути організованим і відповідальною людиною, і докласти чимало зусиль для подолання спіткало горе. Для організації перевезення тіла і похорон потрібно:

  1. Подобрать транспорт и выбрать сопровождающих лиц.
  2. Зібрати всі офіційні папери, які підтверджують факт смерті і інші довідки які потрібні для транспортування в інше місто або країну.
  3. Погодити ціну перевезення з агентом нашої компанії за вказаним номером.
  4. Організувати доставку і прийом тіла до місця прощання і поховання.
  5. Організувати всі потрібні церемоніальні обряди і поминальний обід.