Ритуальні атрибути
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

 Организация похорон – тема, на которую не принято говорить вслух, а потому она затрагивается достаточно редко. Как правило, только тогда, когда мы встречаемся с горем в образе смерти близкого человека, и остаемся наедине не только со своей скорбью, но и с внезапно свалившимися проблемами и заботами. Когда мы теряем родственника или друга, очень сложно думать об организационных вопросах, касающихся похорон. Однако – это наша обязанность, последний долг перед оставившим нас близким человеком.

 Людям в горе сложно определиться, чем заниматься в первую очередь: идти в бюро похоронных услуг, в магазин ритуальных принадлежностей или делать что-то другое. Главное в этот момент – правильно выбрать ритуальную службу, услуги которой помогут достойно проводить покойного в последний путь.

 Ритуальні послуги Київ і область "Траур"


 Ритуальные услуги – это целый комплекс мероприятий по организации похорон в соответствии с религиозными обрядами и национальными традициями. Он включает в себя:

  • надання послуг ритуального агента. Виклик агента повинен здійснюватися цілодобово;
  • оформлення документів, які необхідні для поховання чи кремації;
  • оформлення ділянки на обраному родичами покійного кладовищі в Києві чи області;
  • підготовку тіла до поховання, яка включає в себе певні санітарно-гігієнічні і косметичні процедури;
  • надання транспорту і організацію перевезення домовини до моргу або кладовища;
  • відправку тіла залізничним, авіа - або автотранспортом для поховання в іншому місті і вирішення всіх супутніх питань, що стосуються транспортування вантажу 200;
  • доставку всього необхідного з магазину ритуальних приладдя;
  • надання послуг похоронного оркестру.

 На жаль, у наш час нерідко можна зустріти недобросовісні похоронні агенції. Співпраця з ними обертається для людей не тільки марною тратою грошей і часу, але і додатковими переживаннями. Професійне бюро ритуальних послуг не тільки вирішить всі організаційні питання, пов'язані з похоронами, але і надасть психологічну підтримку родичам покійного.

 Ритуальні товари

 Ритуал відправлення людину в останній путь вимагає ретельної підготовки. Важливу роль у ній відіграє придбання необхідних атрибутів, які у великому асортименті представляє наш магазин ритуальних приладдя. Там можна придбати похоронні набори, могильні хрести, таблички і багато іншого.

 Труни

 Основним ритуальним атрибутом похорону є труну. Звичай ховати покійних в трунах поширився на Україні одночасно з християнством. Тоді ж з'явилося ставлення до цього ритуального атрибуту як до останнього, вічного житла людини. Саме тому велика увага приділяється не тільки якістю матеріалів, з яких виготовляються труни, але і їх зовнішньої привабливості.

Вінки

 Хороший магазин ритуальних послуг і товарів пропонує своїм клієнтам і інші ритуальні атрибути, ми зокрема, займається продажем похоронних квітів і вінків. Квіти, як правило, живі, символізують дорогу до раю, їх перед похованням укладають покійному в головах. Вінки, сплетені з квітів або листя у вигляді кільця, є символом закінчення земного життя і переходу людської душі у світ вічності.

Стрічки

 В вінки вплітаються траурні стрічки, що містять написи, які показують ставлення до покійного. Можна придбати стрічки зі стандартними написами, відвідавши магазин ритуальних товарів, або замовити індивідуальне виготовлення траурних стрічок.

 Необходимой похоронной атрибутикой является также ритуальный текстиль. Кроме траурных лент, к нему относятся постельные принадлежности, ритуальные покривала, рушники и похоронная одежда, которая изготавливается в соответствии с церковными канонами.

 Следует помнить, что ритуальные товары – это не только дань традициям. С их помощью родственники и друзья человека, навсегда оставившего этот мир, могут в последний раз выразить свою любовь и уважение к нему.

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99