Відгуки
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Відгуки клієнтів про роботу ритуальної служби «Траур»

25.03.2018

Наталія
Хочу подякувати хлопцям за допомогу у похованні батька. Дякую за підтримку,вашу людяність і щире бажання допомогти вирішити нелегкі (як здаються на той момент) питання. Бажаю сил і наснаги у вашій нелегкій професії, адже те,що ви робите цне нереально потрібні і добрі справи.Слів багато,але все не напишеш.Просто ДЯКУЮ!!!!!!

23.01.2018

Валерий Скиф
Столкнулись с проблемой перевозки умершего родственника из России в Киев, но знакомые подсказали похоронное бюро «Траур». Связались с консультантом и он подробно и профессионально объяснил условия и возможности фирмы. Нам это подходило, и мы не только воспользовались транспортировкой, но и заказали полную организацию похорон. Огромное им спасибо, и приятно, когда все качественно и профессионально.

17.11.2017

Олег Балгаев
Коли дiзналися що наш родич помер - це був шок для всiх. Коли родич при тому знаходився за кордоном - до стану шоку додався ще стан ступору, тому що вперше з таким зiткнулись и не знали як правильно органiзувати ритуальне перевезення та похорону у такiй ситуації. Окрема подяка людям якi допомогли та ритуальнiй службi Траур яка взялась за органiзацiю всього процессу. Ви вберегли наші нерви від додаткового стресу і все зробили швидко. Спасибі вам.

29.11.2017

Арсен Григоров, г. Киев
Я хочу сказать спасибо ребятам за то, что помогли с перевозкой из Польши, а также с организацией похорон. Мне кажется только вы смогли мне так помочь, иначе похороны могли не состояться в столь ранний час.

03.10.2017

Роман, г. Киев
Нужно было провести похороны, но я даже не знал, что мне сделать. Обратился в это бюро и мне полностью помогли в их организации. Спасибо. Цена, которую я заплатил этой организации вполне приемлема для меня.

30.08.2017

Софія Гончарова, Київ р.
Мені потрібна була допомога, щоб поховати свою улюблену собаку. Співробітники служби забрали собаку і зробили все як треба. Спасибі.

18.07.2017

Світлана Чередниченко, Київ р.
Висловлюю подяку співробітникам похоронного бюро Траур за допомогу в організації похорону чоловіка. Допомогли з транспортом, вибором труни, оформленням документів. Дякую

02.04.2017

Ірина,Київ р.
Коли помер дідусь, не знали, з чого почати підготовку, тому звернулися в похоронне бюро "Траур", тут нам допомогли організувати все до дрібниць, при цьому ціни на послуги не захмарні, а цілком прийнятні.

18.02.2017

Андрій Пригорницький
Завжди коли в дім приходить горе, втрачаємо когось із близьких, потрібна допомога в організації похорону. Ось і у нас коли бабуся померла, не знали як все організувати красиво, дякую похоронному бюро Траур, все взяли на себе, оформили всі документи, організували похорон, молодці, допомогли у скрутну хвилину!

27.10.2016

Наталя, Київ
Коли померла бабуся, вся турбота про майбутніх похоронах лягла на мої плечі. Мені порадили ритуальну службу «Траур», які просто взяли все в свої руки і організували похорон, врахувавши найменші деталі. Що б я без вас робила? Дякуємо похоронному агенту Олені.

09.09.2016

Ірина Петрівна, Київ
Працівники похоронного бюро не тільки організували похорон, але навіть змогли в короткий час знайти священика, за це їм величезний плюс і подяку від родичів покійного.

15.08.2016

Євген Степанович, Київ
Хочу подякувати ритуального агента Олену за повноцінну допомогу і підтримку під час організації похорону. Послуги моргу, перевезення, труну, одяг, поминки – все було організовано спокійно і без зайвої націнки і суєти.

Ольга Маритинова (59 років)
 Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найбільш прийнятні в Києві Недоліки: Ситуація за якої звертаєшся в компанію Звертаючись в ритуальну компанію "Траур" не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи (а самі ритуальні агенти "Траур" зізнаються, що працюють в компанії багато більше 10 років) навчилися і відпрацювали спілкування з різними клієнтами. За телефони диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашого нагоди по-доброму і з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії "Траур". Так ми були не проти, щоб нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожною папірцем. Так і в ритуальних товарах я не розбираюся. В результаті отримали повний комплекс послуг, ні за що не переплачуючи. Ось це, мабуть, радує найбільше: співвідношення ціни і якості. З щирою Повагою до співробітників компанії "ТРАУР". Благополуччя Вам та процвітання!

12.02.2016

Валентин Андрійович (52 роки)
 Нещодавно померла моя дружина з якою прожили в любові майже 33 роки. Для мене і зараз це велика втрата в житті, а тоді я просто не знав що робити. Добре що син допоміг організувати всю процедуру. Знайшов через інтернет фірму «Траур».

Послугами самої фірми залишилися задоволені. Ритуальні агенти надали всі необхідні консультації та допомогу. Саме це мене й спонукало написати відгук на даному сайті. 

07.09.2015

Анатолій Михайлович (24 роки)
 Скористався послугами ритуальної служби «Траур» зовсім недавно. Звичайно, зараз дуже велике число похоронних бюро, так і вибір серед живих вінків та гробів на ринку, досить солідний. Знайшов пропозицію щодо ритуальних послуг від цього бюро, через інтернет. Сподобався сайт та послуги — вирішив зателефонувати. У короткий термін приїхав агент і допоміг провести всі необхідні процедури з оформлення документів і одержання посмертних довідок.

Нарікань по виконаним роботам у мене немає.
22.04.2015

Віктор Дмитрович (не вказано)
 Скористався комплексної послугою похорон економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Була також проведена безкоштовна консультація по виду поховання, добре організований ритуальний транспорт.
Мною була обрана кремація. Ритуальний агент самостійно зібрав і оформив необхідні документи. Нарікання з моєї сторони відсутні повністю. 

16.08.2014

Віолетта Василівна (46 років)
 Дякую особисто Олену і Олексія за допомогу та надання моральної підтримки в ситуації зі мною ситуації. Світ не без добрих людей і приємно, що ритуальні послуги надають саме такі люди. Окреме спасибі за вінки зі штучних квітів, які й донині не вицвіли на кладовищі.
12.10.2014

Микола (25 років)
 Щиро дякую працівників ритуального сервісу Траур. Бажаємо вашій службі процвітати й надалі радувати своїх клієнтів якістю пропонованих послуг. Рекомендаціями з православним питань і ввічливістю агентів з похоронним послуг.Надали допомогу у відспівуванні близьке мені людину в православній церкві р. Василькова Київської області. За всіма традиціями і обрядами.

05.08.2013

Борис Володимирович (44 роки)
 Було бажання здійснити перепоховання померлого брата.
Перепоховання таїть в собі безліч труднощів, як вважав я, від чого довгий час і не наважувався на такий крок. Оформлення довідки, надання свідоцтва про смерть та отримання дозволу на ексгумацію... не повний список того, через що довелося пройти.

Працівники ритуальної служби Траур допомогли провести ці та інші необхідні роботи в найкоротші терміни і максимально грамотно, з точки зору традицій українського народу і віри.

Я, уболіваючи про втрату і за необхідності провести процедуру перепоховання тіла близького, насилу міг би взяти на себе всі ці додаткові турботи, без ритуальної служби.
Спасибі агентству Траур за цю, подану ними ритуальну послугу.
03.03.2013

Олена Василівна (54 роки)
 Попросили сформулювати коротко враження про службу Траур, залишити відгук, позитивний чи негативний? Тут відповідь однозначна — позитивний.
Ділове ставлення залишилося після всіх процедур і не дуже приємних процесів ритуального поховання та поховання. Це по-справжньому важко втрачати близьких і дорогих тобі людей. Але, якщо вам все-таки доведеться пережити, варто придивитися до фірми ритуальних послуг — ритуальній службі Траур.
На цьому все.
31.07.2012

Віталій (28 років)
 За фактом скористався тільки послугою перевезення померлого, так як все інше вже замовив у інший ритуальної служби, а перевезення померлого не входила в список пропонованих ними послуг.
Все було виконано згідно з усною угодою і без яких-небудь нарікань з мого боку. Пізніше пошкодував, що не замовив повний комплекс ритуальних послуг у агентства Траур. Сервіс споконвічно орієнтований на повний комплекс ритуальних послуг.
30.02.2012

Світлана (22 роки)
 Компанія Траур надала мені все ритуальні послуги в Києві, повний спектр, що дозволило мені заощадити час і гроші. Люди не часто думають про гроші на тлі такого удару і трагедії, що часто забезпечує високі ціни у цій галузі. Ритуальна служба Траур, працює лише за нормальними цінами і не обманює людей в лютому стані духу.

Дякую від усієї душі!

27.07.2010

Дмитро (26 років)
 Ритуальні служби... похоронні послуги, вінки, вантаж-200... Мурашки по тілу, чи не правда?
Зовсім недавно мені довелося з цим зіткнутися що називається «обличчям до обличчя». Люди ламаються після такого, втрачають інтерес до життя. Здається що на цьому світі тебе вже нічого не тримає... це може перетворитися в параною якщо поруч не виявиться близькі і улюблених друзів і колег готових допомогти.

04.05.2011

Ігор (59 років)
 Догляд дружини в моєму віці серйозний удар. Самі розумієте. Похорон та перевезення тіла це важка і вкрай неприємна процедура. "Траур" полегшив її для мене — надали автобус для похорону ВІП класу, в якому всі близькі в комфорті могли доїхати до кладовища. Максимально, наскільки це можливо «відсторонив від клопоту», так що я міг лише повідомляти необхідну інформацію, решта фахівці ритуальної служби робили самі.

Спасибі. 14.02.2010

Валентина (43 роки)
 Близько року тому пішов з життя дуже дорогий мені. Ця подія залишила незгладимий слід у всьому моєму житті... Люди які дійсно допомогли мені в цей важкий момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і по сей день.

Такі події завжди пов'язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей дивлячись вам в очі і співчутливо хитаючи головою.

Таких професійних людей я наша в особі компанії Траур і рекомендую вам звернутися і скористатися їх " ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трішки легше.

17.08.2009

Микола (26 років)
 Люди знаю свою справу і роблять його професійно, хоча і справа це тяжкий.