Поліровані труни, елітні
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

В залежності від вашої фінансової можливості, релігійних поглядів та естетичних уподобань, окрім ексклюзивних VIP-трун, ми пропонуємо елітні поліровані труни. У виготовленні використовується вільха, сосна та елітні породи дерева — карельська сосна, червоне дерево та інші. Також ви можете замовити полірований труну, виготовлений в європейських традиціях.

Придбання полірованого труни у нас дає ряд явних переваг:

  • отримання повного комплексу ритуальних послуг — від оформлення необхідних документів до супроводу тіла в інший регіон або держава (вантаж «200»);
  • гарантія найбільш вигідних цін у відповідній категорії трун в межах України;
  • вибрати бажаний за ціною і зовнішнім виглядом труну можна на цьому сайті, вибравши вже готовий виріб, яке за фотографіями. Але можна купити полірований труну, виготовлений за індивідуальним замовленням з використанням додаткових деталей, що створить оригінальний стиль;
  • гарантія використання у виробах тільки якісного матеріалу, відповідного своїй ціновій категорії, від найбільш простих до елітних трун — ви неодмінно отримаєте виріб, що відповідає ціні.

Поліровані труни – фото

 Гарантуємо доступні ціни

Крім виробів власного виготовлення, ритуальна служба «Траур» також допоможе придбати труни поліровані від виробника з країн Європи і світу.

Якісні поліровані труни в Україні

В момент, коли йде близька людина, часто не до подробиць оформлення документів і організації всього похоронного процесу — это требует много времени, а часто — и нервов. Даже если вы волевой человек, который способен сдерживать свои эмоции и переживания — найдётся немало родных и близких, и им понадобится ваша помощь в такой трудный момент. Наши сотрудники внимательно оформят всё согласно законодательству, при этом заняв минимум вашего времени и внимания. Вам не придётся контролировать все сложности — сотрудники ритуальной службы «Траур» проведут похоронный обряд на высшем уровне.

Поліровані труни з доставкою по Києву

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99