Пам'ятники
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4
Замовлення на виготовлення пам'ятника

  Споконвіку камінь у пам'ятках символізував вічність і твердість. Втрата близької людини - завжди велике горе. Проходить певний період часу, і ми прагнемо, щоб увічнити пам'ять про померлого за допомогою надгробки з каменю. Сучасний ринок ритуальних послуг не створює проблем для тих людей, які не знають де можна замовити пам'ятник у Києві та області. Фахівці нашої компанії допоможуть вам визначитися з оптимальним варіантом надгробка і зробити вірний вибір.

 

Сам процес виготовлення пам'ятників є дуже трудомістким і непростою справою. Саме тому ми доручаємо виготовлення надгробків справжнім професіоналам своєї справи.

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
http://traur.com.ua/pamyatniki.html#sigProIdac51aa1d8e
Виготовлення меморіалів, пам'ятників і надгробків з натурального каменю є пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії. За весь час існування компанії ми довели своїм замовникам, що наш дружний і згуртований колектив висококваліфікованих фахівців готовий виготовити пам'ятник будь-якої складності.
Пам'ятники, меморіали та могильні плити з каменю в асортименті нашого каталогу можна вибрати в офісі нашої компанії при оформленні організації похорону.

  В нашей компании Вы в любое время можете заказать памятник как типового образца, так и надгробья, изготовленные по индивидуальному проекту. Главный принцип работы нашей компании – это лояльность и индивидуальный подход к каждому клиенту, а также расчёт стоимости готового изделия, исходя из финансовых возможностей заказчика.

  Памятники на заказ – это разнообразие решений, которые оптимальным образом отвечают всем требованиям и пожеланиям заказчика:

  • Типовые памятники – в данной категории можно найти памятники и надгробия в любом ценовом диапазоне, начиная от эконом-класса и заканчивая эксклюзивными изделиями;
  • Эксклюзивные памятники – ценность памятника выражается в индивидуальном художественном оформлении;
  • Элитные мемориалы и надгробия – данный тип изделий изготавливается из дорогих исходных материалов по индивидуальному проекту.

Замовлення та вартість пам'ятників, надгробків і меморіалів. Завдяки роботі нашої компанії і великого каталогу тепер ви знаєте, де замовити пам'ятник на могилу. Для того щоб виготовити пам'ятники на замовлення, нашим фахівцям знадобиться мінімум часу. Вартість пам'ятника буде повністю залежати від матеріалів, художнього оформлення, а також від індивідуальних побажань замовника.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99