Оркестр на похорон
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

orkestr

Трагические события в жизни каждого человека требуют от него концентрации моральных и физических сил, организаторских способностей и непременно чувства меры. И проявлять эти качества нужно в особых условиях, когда нет душевного равновесия, а на сердце – боль и тоска.

Краще не піддавати свій організм стресу і вдатися до допомоги професіоналів ритуального бюро Траур.

Оркестр на похороні: наскільки необхідний?

Музыка при последнем прощании с умершим – естественное и желательное дополнение. Когда не хочется говорить, а в голове только несущиеся негативные мысли, именно оркестр на похоронах придет на помощь.

Оформити замовлення прямо зараз

Спеціально підібрані музичні інструменти висловлять те, про що немає можливості сказати словами, передадуть найпотаємніші думки. Коли грають музиканти, присутні на похороні відчувають:

  • почуття глибокого співчуття;
  • біль від втрати;
  • відчуття присутності чогось неземного тут, поруч з ними.

Вызор музичного оркестру на похорон. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Музичний супровід поховання в Києві та Київській області

Професійно виконані мелодії допомагають створити особливу ауру теплоти і щирості, торкнутися найбільш глибокі людські почуття. І зовсім не обов'язковим є виконання маршів, як думають багато хто. Будуть до місця інструментальні п'єси, елегії, увертюри і реквієми. Віддають перевагу класичні твори, припадуть до душі марш з опери Бородина «Князь Игорь» или Триумфальный вальс Джузеппе Верди из оперы «Аида». Реально підібрати і більш сучасні композиції відповідного характеру, наприклад, з улюблених радянських кінофільмів.

Які інструменти можуть бути в похоронному оркестрі?

Сьогоднішній оркестр на похорон має можливість підібрати саме гармонійне музичне звучання. Нічим не замінити ніжність і співучість скрипки, а також впевнене звучання духових інструментів. Зроблять композицію закінченою відповідні ударні.

Важен и правильный подбор ритуального репертуара. Чтобы не сделать его однообразным и тусклым, лучше поручить выбор специалистам. Оркестр на похоронах в Киеве – это гарантия профессионализма, это максимальная тактичность и человечность. Это музыкальные произведения, которые не только трогают струны человеческой души, но и помогают почувствовать гармонию с окружающим миром, побыть наедине со своими сокровенными мыслями, связанными с усопшим.

Запросити на проведення похорону профессиональных музыкантов – значит попрощаться с умершим достойно и гармонично, оставить в памяти присутствующих эмоциональный след процедуры прощания.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99