Організація похоронів
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

organizatsiya pohoron

Похорон для родичів покійного завжди велика трагедія, захід яке проходить як зазвичай у «тумані». Оптимальний вихід замовити організацію поховань в агентстві. Тоді Ви отримаєте гарантії того, що всі нюанси будуть враховані під час проведення церемоніальною процесії. Більшість громадян зараз віддають перевагу все ж замовляти організацію похорону, захід проходить організовано і поетапно, виконуються всі традиції вірувань сім'ї померлої людини. Вибір ритуальних приладдя є одним з найважливіших моментів організації похорону. Покривало, труну, надгробок, похоронні стрічки і вінки потрібно підбирати, враховуючи вік покійного і його віросповідання.

Наше агентство Траур в обов'язковому порядку враховує побажання рідних, які прагнуть висловити свою повагу і любов до померлого, замовивши дорогу модель труни, вінки з живих квітів, обрамлених похоронними стрічками або ексклюзивних вінків з індивідуальними написами. У разі якщо людина був знаменитий, володів високою посадою або чином, радимо замовити організацію елітних похорону. Допомога в організації похорону вам завжди надасть ритуальне бюро Траур, а похоронні консультанти допоможуть розібратися у виниклих питаннях.

Організація похорону з допомогою ритуального агентства Траур дає можливість уникнути зайвих фінансових витрат і отримати повний спектр ритуальних послуг недорого.

Підготовка тіла померлого до прощення має важливе значення. Приведення зовнішнього вигляду небіжчика в тіло "сплячої людини", включає в себе бальзамування, санітарно-косметичне оброблення, ліквідація посмертних утворень і неприємного запаху. Перерахований ряд дій дозволяє зберегти належний вигляд небіжчика протягом усіх похорону і під час останнього прощання з тілом надає близьким можливість, доторкнувся до нього або поцілувати без всяких побоювань.

Повна організація похоронів

Коли стикаєшся з кончиною рідної людини, настає розгубленість. Існує стандартна схема дій, допомагає рідним організувати похорон у Києві правильно. Для проведення похорону, щоб уникнути непередбачуваних обставин потрібно мати уявлення про головні етапи похорону. Правильна організація і проведення похорону складається з кількох фаз, які по логічному ланцюжку слідують один за іншим.

Етапи організації похорону:

 1. Повідомлення поліції і співробітників швидкої допомоги про смерть.
 2. Одержання медичного висновку про смерть.
 3. Плата за послуги моргу.
 4. Отримання в органів влади свідоцтва про смерть, так само довідки для соціальної виплати.
 5. Замовлення церемоніальних приладдя.
 6. Замовлення кремації в крематорії або захоронення.
 7. Підготовка транспортування в морг речей для небіжчика.
 8. Фіксування дати й часу видачі тіла з моргу.
 9. Замовлення катафалка для перевезення.
 10. Організація ритуалу прощання з покійним (замовлення священика, оркестр).
 11. Організація поминок.

При зверненні в ритуальне бюро Траур ви отримуєте повну організацію похорону з урахуванням дотримання всіх вищезазначених пунктів. Організація похорону ціна вказана в прайсі на сайті компанії. Ми допоможемо організувати поминки у будь-якому районі Києва. Фахівці-консультанти володіють багаторічним досвідом, щодня зустрічаючись і вирішуючи питання, пов'язані з організацією похорону. Організація похорону економ класу Розуміючи, біль втрати близької людини, ми готові організувати похорон дешево і при цьому дотримуватися всі деталі поховального обряду.

Персонал компанії Траур з розумінням і повагою ставиться до людей, яких спіткала смерть близької людини і здійснюють роботу швидко і якісно.

Організація похорону в Києві економ класу (5000 грн.) являє собою набір послуг:

 • труну, оббитий шовковою тканиною (колір на вибір замовників);
 • покривало, можна додати релігійний орнамент;
 • вінки зі штучних квітів і ялин;
 • траурні стрічки з шаблонної написом;
 • хрест із дерева або металу;
 • катафалк для переміщення тіла з дому до місця поховання;
 • доставка приладдя по місту.

Чоловік, який прожив гідне і довге життя, має право на поховання з усіма традиціями і почестями.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99