Кремація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

кремація в КиєвіКремація – це посмертне спалення тіла в крематорії, після прах людини віддають у спеціальній скриньці його родичам для поховання. Кремація в Києві проводиться, коли небіжчик ще за життя виявив у заповіті свою волю кремувати власне тіло після смерті. Дана процедура проводиться за бажанням рідних покійного. Якщо Вам належить перетворити на попіл тіло рідної людини, то пропонуємо звернутися в наше агентство для організації прощання і проведення процедури спалення. Прощання з померлим проходить в траурному залі при крематорії.

Скільки коштує кремація в Києві – від 5000 грн.

 • читання ритуалу – 240 грн.
 • оформлення документів – 8,70 грн.
 • спалення труни з померлим – від 450 грн.
 • порохові урни – від 12 грн. і вище
 • напис на урні, в якій буде розташовано прах – від 100 грн.
 • похоронні зали для прощання – від 330 грн.
 • проведення панахиди – від 120 грн.
 • ритуальний зал з музичним оркестром – від 220 грн.
 • чохол для урни з прахом – 90 грн.
 • утилізація траурних вінків і кошиків – від 60 грн.

Послуги кремації ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте прямо зараз!

Кремація тіла покійного відбувається протягом одного дня, але необхідно зателефонувати в крематорій заздалегідь, забронювати час спалення. Ми допоможемо Вам у ці нелегкі дні зробити все правильно, замовити послуги кремації в Київському крематорії. Прощання і похоронні заходи традиційні, померла людина передається в крематорій в труні. Далі тіло завадять в спеціальну піч з температурою понад 1000 С. Тіло під впливом температури перетворюється в прах, максимальний час спалення 2 години. Після останки померлого людини дістають з печі і поміщають під тимчасовий контейнер, потім родичі повинні вирішити, що робити з прахом покійного. Прах можна розвіяти в пам'ятному місці, традиційно віддати землі, помістити в урну для зберігання.

Для кремации человека нужно подготовить следующие документы:

 1. Отрывная часть справки, где указана причина смерти; свидетельство о смерти человека.
 2. Оригинал документов удостоверяющих личность родственника умершего, для получения урны с прахом через несколько дней после кремации.

Київський крематорій

Київський крематорій

Адреса й графік роботи крематорію

Адреса: вулиця Байкова 16 (район Байкового кладовища в Києві)

График работы: с 9:00 до 17:00 (пн-чт); с 9:00 до 16:00 (пятница).

Перерыв с 13:00 до 14:00.

 

Доступная стоимость кремации

 Узнать стоимость кремации в Киеве Вы можете, позвонив нам в любое время суток. Минимальная цена на кремацию – 5000 грн. Стоимость услуги может отличаться в зависимости от сложившихся обстоятельств и ваших требований. Сотрудники агентства ТРАУР бесплатно предоставят Вам любую информацию об услуге кремации, ее стоимости, деталях проведения процедуры.

Здійснення кремації в день смерті забороняється Законом. Законодавство України дозволяє проведення кремації на другий день після смерті. Якщо людина померла не своєю смертю або був убитий кремовані можливе з дозволу Прокуратури Києва. Для померлих власною смертю від хвороби дозволи не потрібні.

Людські поховання померлих поширюють багато захворювань і займають великі території земель країни, що погано позначається не лише екології, але й на економіці.

Колумбарий в Киеве – фото

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
http://traur.com.ua/krematsiya.html#sigProId5dbbc9ceeb

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99