Кремація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

кремація в КиєвіКремація – це посмертне спалення тіла в крематорії, після прах людини віддають у спеціальній скриньці його родичам для поховання. Кремація в Києві проводиться, коли небіжчик ще за життя виявив у заповіті свою волю кремувати власне тіло після смерті. Дана процедура проводиться за бажанням рідних покійного. Якщо Вам належить перетворити на попіл тіло рідної людини, то пропонуємо звернутися в наше агентство для організації прощання і проведення процедури спалення. Прощання з померлим проходить в траурному залі при крематорії.

Скільки коштує кремація в Києві – від 5000 грн.

  • читання ритуалу – 240 грн.
  • оформлення документів – 8,70 грн.
  • спалення труни з померлим – від 450 грн.
  • порохові урни – від 12 грн. і вище
  • напис на урні, в якій буде розташовано прах – від 100 грн.
  • похоронні зали для прощання – від 330 грн.
  • проведення панахиди – від 120 грн.
  • ритуальний зал з музичним оркестром – від 220 грн.
  • чохол для урни з прахом – 90 грн.
  • утилізація траурних вінків і кошиків – від 60 грн.

Послуги кремації ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте прямо зараз!

Кремація тіла покійного відбувається протягом одного дня, але необхідно зателефонувати в крематорій заздалегідь, забронювати час спалення. Ми допоможемо Вам у ці нелегкі дні зробити все правильно, замовити послуги кремації в Київському крематорії. Прощання і похоронні заходи традиційні, померла людина передається в крематорій в труні. Далі тіло завадять в спеціальну піч з температурою понад 1000 С. Тіло під впливом температури перетворюється в прах, максимальний час спалення 2 години. Після останки померлого людини дістають з печі і поміщають під тимчасовий контейнер, потім родичі повинні вирішити, що робити з прахом покійного. Прах можна розвіяти в пам'ятному місці, традиційно віддати землі, помістити в урну для зберігання.

Для кремації людини потрібно підготувати наступні документи: відривна частина довідки, де вказана причина смерті; свідоцтво про смерть людини; оригінал документів, що засвідчують особу померлого родича, для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації.

Вартість кремації

 Дізнатися вартість кремації в Києві Ви можете, зателефонувавши нам в будь-який час доби. Ціна на кремацію може відрізнятися в залежності від обставин. У нашому прайсі чітко прописані ціни на послуги кремації. Співробітники нашого агентства безкоштовно нададуть Вам будь-яку інформацію про послугу кремації, її вартості, деталі проведення процедури.

Здійснення кремації в день смерті забороняється Законом. Законодавство України дозволяє проведення кремації на другий день після смерті. Якщо людина померла не своєю смертю або був убитий кремовані можливе з дозволу Прокуратури Києва. Для померлих власною смертю від хвороби дозволи не потрібні.

Людські поховання померлих поширюють багато захворювань і займають великі території земель країни, що погано позначається не лише екології, але й на економіці.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99  

 

Крематорій в Києві

Адреса й графік роботи крематорію

Київський крематорій

Адреса: вулиця Байкова 16 (район Байкового кладовища в Києві)

Графік роботи: з 9:00 до 17:00 (пн-чт); з 9:00 до 16:00 (п'ятниця). Перерва з 13:00 до 14:00.