Кремація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

кремація в КиєвіКремация – это посмертное сожжение тела в крематории, после прах человека отдают в специальной урне его родственникам для захоронения. Кремация в Киеве проводится, когда покойник ещё при жизни выявил в завещании свою волю кремировать собственное тело после смерти. Данная процедура проводиться по желанию родных покойника. Если Вам предстоит превратит в пепел тело родного человека, то предлагаем обратиться в наше агентство для организации прощания и проведения процедуры сожжения. Прощание с умершим проходит в траурному залі при крематорії.

Скільки коштує кремація в Києві – від 5000 грн.

  • чтение ритуала – 240 грн.
  • оформление документов – 8,70 грн.
  • сожжение гроба с умершим – от 450 грн.
  • пороховые урны – от 12 грн. и выше
  • надпись на урне, в которую будет помещаться прах – от 100 грн.
  • похоронные залы для прощания – от 330 грн.
  • проведение панихиды – от 120 грн.
  • ритуальный зал с музыкальным оркестром – от 220 грн.
  • чехол для урны с прахом – 90 грн.
  • утилизация траурных венков и корзин – от 60 грн.

Послуги кремації ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте прямо зараз!

Кремація тіла покійного відбувається протягом одного дня, але необхідно зателефонувати в крематорій заздалегідь, забронювати час спалення. Ми допоможемо Вам у ці нелегкі дні зробити все правильно, замовити послуги кремації в Київському крематорії. Прощання і похоронні заходи традиційні, померла людина передається в крематорій в труні. Далі тіло завадять в спеціальну піч з температурою понад 1000 С. Тіло під впливом температури перетворюється в прах, максимальний час спалення 2 години. Після останки померлого людини дістають з печі і поміщають під тимчасовий контейнер, потім родичі повинні вирішити, що робити з прахом покійного. Прах можна розвіяти в пам'ятному місці, традиційно віддати землі, помістити в урну для зберігання.

Для кремації людини потрібно підготувати наступні документи: відривна частина довідки, де вказана причина смерті; свідоцтво про смерть людини; оригінал документів, що засвідчують особу померлого родича, для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації.

Вартість кремації

 Дізнатися вартість кремації в Києві Ви можете, зателефонувавши нам в будь-який час доби. Ціна на кремацію може відрізнятися в залежності від обставин. У нашому прайсі чітко прописані ціни на послуги кремації. Співробітники нашого агентства безкоштовно нададуть Вам будь-яку інформацію про послугу кремації, її вартості, деталі проведення процедури.

Здійснення кремації в день смерті забороняється Законом. Законодавство України дозволяє проведення кремації на другий день після смерті. Якщо людина померла не своєю смертю або був убитий кремовані можливе з дозволу Прокуратури Києва. Для померлих власною смертю від хвороби дозволи не потрібні.

Людські поховання померлих поширюють багато захворювань і займають великі території земель країни, що погано позначається не лише екології, але й на економіці.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99  

 

Крематорий в Киеве

Адреса й графік роботи крематорію

Київський крематорій

Адрес: улица Байкова 16 (район Байкового кладбища в Киеве)

Графік роботи: з 9:00 до 17:00 (пн-чт); з 9:00 до 16:00 (п'ятниця). Перерва з 13:00 до 14:00.