Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Горе от потери дорогого человека - тяжелое испытание для его близких. Чтобы организовать достойное прощание с ним, требуется профессиональная помощь. Особенно, если для похорон требуется доставить умершего из-за границы. Ритуальное бюро «Траур» оказывает полный комплекс услуг по отправке и встрече «груза 200» в аэропорту Борисполь (Киев, Украина) и организации похорон «под ключ».

Похоронная служба «Траур» - надежность, проверенная временем

Наше бюро працює в сфері ритуальних послуг з 2006 року. За цей час нам вдалося досягти чималих результатів. Ми створили по-справжньому європейський сервіс і стали одним з кращих бюро в Україні. У нас є власний морг з цілодобовою охороною і автопарк транспортних засобів, де можна вибрати і розкішний катафалк, і скромний вантажний транспорт для перевезення і підвезення померлих. Агенти бюро володіють великим досвідом і завжди знаходять рішення виниклих проблем.

 

Транспортировкой «печального груза» в нашу страну и за ее пределы мы выполняем самолетами ведущих авиакомпаний мира. Это позволяет оперативно и бережно доставить усопшего в любую точку земного шара. Процесс передачи тел налажен нами уже давно. Мы тесно сотрудничаем с аэропортом Борисполь и можем в кратчайшие сроки провести необходимые процедуры без личного присутствия родственников:

 • підбір та заповнення документації;
 • рохождение митного контролю;
 • огрузкой труни з померлим для доставки у пункт призначення;
 • отримання прибулого тіла у вантажному терміналі аеропорту.

Послуги відправки і зустрічі ВАНТАЖУ 200 по всьому світу. Телефонуйте! (044) 568 06 27

Отправка «груза 200»

Отправление «груза 200» з аеропорту Бориспіль здійснюється цілодобово. Наші працівники підбирають рейс і завчасно прибувають в термінал для оформлення. Там вони організовують вантажно-розвантажувальні роботи, додатково перевіряють герметичність цинкового скриньки, без якого транспортування неможливе, і самостійно проходять всі етапи контролю. Зустріч тіла відбувається силами замовника або нашого ритуального будинку, за попередньою домовленістю.

Крім маніпуляцій в аеропорті, при відправці покійного ми надаємо комплекс додаткових послуг:

 • зберігання тіла в морзі ритуального будинку;
 • підготовка тіла до транспортування;
 • вибір труни;
 • підбір цинкового ящика;
 • перевезення тіла;
 • супровід в країну призначення (при необхідності).

Ми враховуємо всі побажання замовника, навіть якщо він знаходиться далеко за межами України.

Встреча «груза 200»

Зустріч труни з покійним в аэропорту «Борисполь» також відбувається в будь-який час доби силами нашого бюро. Ми самостійно оформлює відповідну документацію для видачі, отримуємо труну з померлим і занурюємо його на спецтранспорт ритуального будинку або замовника. В такому випадку стороною-відправником є представники замовника, але за бажанням клієнта це можуть зробити і наші фахівці. 

Также после встречи «печального груза» у нас можно заказать:

 • доставку «груза 200» по Киеву, области и в другие города Украины;
 • безстрокове зберігання тіла в морзі бюро;
 • послуги катафалка та іншого транспорту з автопарку бюро;
 • организация и проведение похорон «под ключ».

Як замовити послугу перевезення тіла?

Отримати консультацію або замовити необхідну послугу, ви можете, зателефонувавши нам за вказаними на нашому сайті номерами телефонів. Менеджери ритуального будинку дадуть відповідь на всі ваші запитання і приймуть замовлення.

Ритуальная служба «Траур» – это профессиональный подход и быстрое решение любых задач, связанных с организацией похорон и транспортировкой тел. Мы не сможем уменьшить горечь от утраты, но гарантированно поможем достойно отправить вашего близкого в последний путь.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99