Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

В жизни случаются ситуации, когда необходимо сохранить тело умершего человека в течение определенного отрезка времени. В таких случаях наш ритуальная служба Траур предлогает провести бальзамирование – процедуру с давней историей и периодически испытывающую «взлет» популярности.

Для чого потрібна процедура бальзамування?

Причини, коли люди звертаються до бальзамування небіжчика:

  • Бажання зберегти тіло без гнильних процесів до приїзду родичів або з метою транспортування до місця поховання. Особливо при спекотній погоді і вологості повітря;
  • Решение «законсервировать» умершего известного деятеля или историческую личность, дабы потомки могли иметь о нем достоверное представление.

Послуги бальзамування ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! (044) 568 06 27

У будь-якому випадку бальзамування тіла спрямована на звільнення від гнильної мікрофлори, що викликає розкладання тканин і клітин організму. Провести його можна в домашніх умовах або доручити професіоналам в умовах спеціальних закладів моргах.

Бальзамування в морзі

Ритуальні служби мають в своєму розпорядженні приміщення, обладнання і персонал, здатний виконати бальзамування померлих на рівні. При цьому визначальним фактором є патологоанатомічний розтин і необхідність окремого вивчення вилучених органів. Часто така практика має місце в судово-медичній експертизі. У такому разі бальзамування людини теж можливо, але воно проводиться секторним способом, поетапно просочуючи тіло хімічними складами. Потрібна чіткість і акуратність навичок, анатомічні знання патологічних процесів.

Процедура бальзамування

Для цього в кровоносну систему тіла вводиться спеціальна речовина (формалін), концентрація якого забезпечує ефект певної тривалості. Єдиною умовою є своєчасність проведення процедури і чітке визначення кінцевої мети: на скільки зберегти тіло? Введення розчинів здійснюється шприцами з великими голками, що вводяться максимально чітко в кровоносне русло. Збереження трупа без гниття кілька днів відбудеться після використання 10-15% розчину формаліну. Тривалі інтервали часу вимагають високих концентрацій.

Бальзамування на дому

Бувають випадки, коли в силу економії коштів або відсутності умов для доставки тіла в морг, вдаються до проведення послуг бальзамування в домашніх умовах. Це менш надійно і вимагає наявності таких умов:

Умови для бальзамування тіла на дому:

  • Провітрюване приміщення (оскільки формалін має сильний специфічний запах);
  • Знання людини, що проводить бальзамування, розташування кровоносних судин і їх величини;
  • Використання індивідуальних засобів захисту (маски, рукавички, спеціальні окуляри для захисту органів очей);
  • Гарантія автентичності речовини.

В яку суму обійдеться бальзамування людини?

Ответ на вопрос «сколько стоит бальзамирование?» зависит от нескольких факторов:

  • використовуваних препаратів;
  • початкового стану трупа;
  • тривалості очікуваного результату.

Рассчитать свои возможности нужно исходя из знаний, сколько стоит бальзамирование тела в морге. Такая услуга оценивается от 2000 гривен. Бальзамирование – удобная и в определенных случаях необходимая процедура. Она позволяет продлить прощание с умершим, передать потомкам тела известных людей, святых лиц или просто любимых и дорогих людей.

 

Телефонуйте цілодобово!

Ми точно знаємо, що завжди зможемо Вам допомогти.

  (044)568-06-27 ◦  (073)989-92-32 ◦  (096)989-92-32 ◦  (095)496-37-99