Корисна інформація
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Потерю близкого человека тяжело пережить даже взрослым людям, а дети ещё ярче реагируют на печальное известие. Несовершеннолетним нужно осторожно и грамотно сообщать о смерти родственника, чтобы не травмировать психику. Важно подобрать правильные слова, которые не шокируют ребёнку.

Родительские субботы предназначены для поминовения умерших. Каждая суббота, кроме попавших на пост, может быть предназначена для поминовения, но в году есть несколько дат, которые выделяются особо. Они и именуются родительскими субботами.

Похорон в релігіях мають однаковий зміст попрощатися з близькою людиною, відпустити його з цього світу і підготувати для переходу в інший. Релігійні традиції складалися століттями. Обряди поховання в різних конфесіях володіють особливостями.

Відвідування могил дорогих людей, які покинули нашу землю, це борг любов і шану. Існує велика кількість повір'їв, які щільно увійшли в наше життя. Ми звикли приносити їжу на кладовищі і не замислюємося про значення цього ритуалу. Чи можна це робити і звідки взялася традиція? Спробуємо відповісти на дане питання.

Смерть близької людини — найбільш трагічна подія у житті кожної людини. В годину поминання складно підібрати потрібні слова, які виражали б всю скорботу. Вимовляти траурну промову на поминках має людина, яка зможе контролювати свої почуття, не затягувати з її тривалістю і висловити щирі слова розради. Як правильно сказати, що померлий був прекрасною людиною? Як виразити словами його найкращі якості і не перегнути палицю? Ознайомтеся з етикою поминання і основними правилами того, що говорять на похоронах.

В серцях близьких і родичів покійні завжди залишаються живими – в тій же мірі вони живі і для Бога. Поминання, яке необхідно проводити в певні дні, дозволяє віддавати данину поваги покійним, просити про прощення їхніх душ і просто згадувати те хороше, що було пов'язано з ними за життя.

Думки про цілування небіжчика розділяються: одні говорять про обряді, як про данини минулим традиціям, інші посилаються на необґрунтовано дурний ризик здоров'ям.

Коли стикаєшся зі смертю близьких відчуваєш на собі не тільки шквал переживань та емоцій, але стикаєшся з численними труднощами в організації похорону. Важливо правильно проводити людину в останній путь, щоб вшанувати пам'ять про нього.

Радоница – день поминовения усопших родных и близких людей. Напоминаем, что Радоница тесно связана с праздником Пасхи. О том, что связывает эти два праздника, и когда христиане отмечают день Радоницы в 2017 году, будет сказано в следующих разделах статьи.

Вшанування пам'яті покійних – постійний процес, який відбувається в душі кожної людини. Але існують особливі дні в році, коли всі люди, які втратили близьких, зливаються в єдиній молитві за померлих. Такі заходи носять назву «батьківська субота православна» і залежать від релігійних свят, а також супутніх їм постів. Поминання покійних дає їм вічне життя в серцях живих людей, які у свою чергу через поминальну молитву сподіваються на відродження душі.

По своїй суті відспівування являє собою церковну процесію, при якій йде читання, в певній послідовності молитов, покликаних напучувати і проводити людини в інший світ. Саме таке читопоследование назване в народі отпеванием, оскільки половина стихир, молитов, уривків з Біблії співаються.

Поминки – это не застолье и не простой обед. Это ритуал прощания с душой родственника (или друга). Вопрос, что приготовить на поминки, нередко задают молодые хозяйки, впервые столкнувшиеся с необходимостью готовить блюда для поминальной трапезы.

Велика кількість дорогих страв на поминках недоречно. Але є страви, які обов'язкові на поминальних обідах.

Ви поховали близької людини, нестерпна біль розриває серце? Труднощі переборні, вам потрібен час для відновлення душевної рівноваги. Людям, які пережили смерть близьких, часто необхідна консультація психолога. Без належної допомоги людина може захворіти серйозною хворобою або бути в депресії довгий час.

Втрата близьких – саме величезне горе в житті кожної людини. Навіть страх власної смерті не може пересилити страх втратити батьків, дітей, коханих, друзів. Саме тому сни, в яких, так чи інакше, присутня похоронна процесія, є самими жахливими. Після таких сновидінь людина досить довго приходить у себе, намагаючись розвіяти моторошні спогади розумними поясненнями. Першорядною і швидкою допомогою в цьому сенсі є звернення до такого чтивом, як сонник – похорон.

Похорон вважаються не радісним заходом, на якому більшість людей сумують і плачуть із-за втрати друга або родича. Цей день дозволяє останній раз провести померлого людину в останню путь. З цієї причини на даний захід важливо підібрати відповідний одяг, яка допоможе показати повагу до покійного.

Традиційно на похорон прийнято одягати темне. Адже чорний колір вважається показником стилю, елегантності і скорботи. В обов'язковому порядку потрібно враховувати релігійні особливості померлої людини. Наприклад, на похорон в Індії обирають вбрання не темних відтінків, а біле. Адже там діють такі традиції.

Традиція приносити на могилу померлої людини квіти прийшло зі старих часів. Самі квіти на похорони і їх колір залежать від звичаїв і місця проживання. Людей цікавить, які квіти на похорон нести, щоб показати скорботу за померлим чоловіком. Частіше люди вибирають троянди, хризантеми, гвоздики, тюльпани та орхідеї. В Україні колір квітів на похорон також грає роль. Часто на поховання родичі несуть червоні гвоздики і неяскраві троянди. Вважається доречним букет, який за життя любив покійний чоловік. Дізнатися про нього можна від близького оточення.

Жителі великих міст все частіше віддаю перевагу кремацію традиційним похорону. Чому це відбувається, і як проходять похорони після кремації, розповімо в цій статті.

Кремацію, як спосіб захоронення померлих, практикували різні народності з незапам'ятних часів. Поступово багато з них відмовилися від цієї практики зважаючи з'явилися релігійних переконань. Знову повернутися до цього питання допомогло відкриття мікроорганізмів і їх впливу на живих істот. Було встановлено і доведено, що поховання покійних в землю отруює землю і підземні води і несе в собі серйозну загрозу для живих.

Смерть може застати людину в будь-якому місці, але похованим він повинен бути на рідній йому землі. Дотримуючись цього правила і виконуючи останню волю померлого, його близькі часто стикаються з серйозною проблемою, з транспортуванням тіла через кордон. Перевезення вантажу 200 з однієї країни в іншу – процес дуже складний, і самостійно його організувати практично неможливо. Швидко і дбайливо доставити покійного до місця поховання допоможе компанія Траур. Ми активно співпрацюємо з провідними ритуальними службами у різних країнах світу і можемо за короткий термін перевезення покійного в будь-яку точку земної кулі.

В жизни случаются ситуации, когда необходимо сохранить тело умершего человека в течение определенного отрезка времени. В таких случаях наш ритуальная служба Траур предлогает провести бальзамирование – процедуру с давней историей и периодически испытывающую «взлет» популярности.

Организация похорон – процесс сложный и ответственный, и чаще всего он начинается с подбора гроба. Как правильно выбрать последнее пристанище для умерших и на что стоит обратить внимание во время выбора, рассказывают в похоронно-ритуальной службе «Траур».

В переводе с греческого эпитафии – это надпись на надгробье, придумываемое в случае кончины человека. Надгробные надписи могут быть как в форме стихотворных изречений, так и элементарные слова скорби. Эпитафии, которые пишутся на траурных памятниках зачастую коротенькие, но несут глубочайший философский смысл. Траурные надписи показывают доброе отношение к умершему, характеристику его важнейших житейских качеств, изречения или слова что вещал сам усопший о себе при жизни или какие намеревался оставить у себя на монументе.

Во время похорон близкого человека его родные хотят, чтобы скорбный обряд был проведен достойно и благородно, особенно помещение гроба в могилу. Специальный механизм, чтобы опустить в могилу гроб плавно и бережно – это сингуматор. Ритуальный лифт позволить провести ритуал похорон на достойном уровне. С его помощью погребение усопшего становится более торжественным и бережным. В странах Запада и в Америке сингуматоры используют с середины прошлого века. В Украине эта услуга еще не очень востребована, возможно, из-за того, что эта возможность не всем известна.

Похорон у багатьох людей викликають почуття страху і тривоги. І це не дивно. Адже в цьому обряді прощання з померлою є не тільки сумне, але і щось загадкове, і навіть містичне. Знаючі люди стверджують, що один ніяковий рух під час проведення ритуалу може приректи душу померлого на вічні страждання, а також накликати біду на живих. Чи Так це насправді – невідомо. Але в будь-якому випадку кожен повинен знати, що необхідно робити на похоронах. І, головне, як це зробити правильно, щоб у майбутньому не списувати свої проблеми і невдачі на вчинені в той момент помилки.

Смерть близкого человека – тяжелая утрата для каждого. Неважно, болел он или был полностью здоров, имел много друзей или напротив – отталкивал окружающих своими поступками, смириться с тем, что его уже никогда не будет невозможно.  В таких ситуациях все, что остается – обеспечить достойные похороны. Их организация – дело непростое, особенно для тех, кто столкнулся с горем впервые в жизни.

Горе от потери дорогого человека - тяжелое испытание для его близких. Чтобы организовать достойное прощание с ним, требуется профессиональная помощь. Особенно, если для похорон требуется доставить умершего из-за границы. Ритуальное бюро «Траур» оказывает полный комплекс услуг по отправке и встрече «груза 200» в аэропорту Борисполь (Киев, Украина) и организации похорон «под ключ».

Дни повиновения в православной церкви ещё называются «Родительские субботы» хоть и не все выпадают на этот день. Родительские субботы – это дни когда поминают близких и дорогих людей. В эти дни люди посещают кладбище, чтобы привести в порядок могилки и приносят знакомым угощения.

Что делать, когда вам говорят, чтобы вы не приходили на похороны? Например, такая история: «Это случилось, когда умер отец моей бывшей жены. Она попросила меня не приходить, несмотря на то, что наш брак продлился более двадцати лет и у меня были хорошие отношения с ее родителями. Бывшая объяснила это тем, что ее нынешнему мужу мое присутствие будет неприятно. Я уважаю ее желание, тем не менее думаю, что должен находиться рядом с детьми в этот момент. Возникает вопрос, если моя бывшая умрет раньше меня, должен ли я идти на ее похороны? Что в этой ситуации уместно?».

Великдень, або світле Христове Воскресіння-одне з найважливіших свят у православному календарі. Для віруючої людини цей день символізує перемогу вічного життя над смертю.

Відзначати свято починають урочистою службою у храмах. Вважається, що віруючі, які відстояли всю службу від початку до кінця, отримують особливу благодать Всевишнього. Вранці люди повертаються додому, щоб відсвяткувати Воскресіння Христове в колі сім'ї. Переходити до трапези можна тільки після куштування фарбованого яєчка, символу вічного життя, обіцяного кожному християнину. На столі також повинні бути паски і сирні паски.