Труни оббиті тканиною
Цілодобова допомога
у важку хвилину
р. Київ,
вул. Миропільська 4

Традиція оббивати тканиною труни збереглася до наших днів ще з часів радянського союзу. Вся справа в тому, що інших варіантів оббивки трун просто не було. Тому їх робили саме такими.

Зараз цей спосіб оббивки став одним із кількох. Але, незважаючи на те, що труни роблять і оформляють по різному, саме труни оббиті тканиною поєднують в собі пристойний, гарний вигляд та низьку ціну. Тим більше, у нас можна купити труну оббитий тканиною будь-якого кольору і розміру. Ми гарантуємо найнижчі ціни по всій Україні.

Чим оббивають труни для православних покійних?

За традиційними нормами в таких трунах найчастіше ховають православних покійних. Порівняно з іншими трунами, вони не дорогі. Для православних покійних матеріал оббивки використовують атласний. Також є три варіанти кольорів, це червоний, синій або чорний колір оббивки. У каталозі представлені кілька прикладів квітів трун оббитих тканиною.

Гробы обитые тканью – фото

Дивитися вбудовану онлайн галерею в:
http://traur.com.ua/groby-obitye-tkanyu.html#sigProId5eaa2aca01

 Гарантуємо доступні ціни

 

З чого виготовляють всі труни оббиті тканиною

Такі труни вирізає з обрізаного, струганого масиву ялини або сосни. Перед тим, як вирізати з дощок труну їх ретельно просушують. Готові відшліфовані труни оббивають тканиною. Тканина може бути різного матеріалу.

  • Бавовна.
  • Шовк.
  • Оксамит.
  • Парча.
  • Атлас.
  • Ситець.

У нас заказать гроб обитый тканью можно с доставкой в любое указанное место по Украине. Гробы выглядят очень красиво, поэтому способ их изготовления и обивки еще держится среди многих других. Ведь их приобретают именно для того, чтоб похоронить усопшего со всеми почестями. Поэтому сейчас гробы обитые тканью эксклюзив.

Выбирая гроб для усопшего помните не только о размерах, но и о видах изделия, например, крышка гроба может быть съемная или двойная откидная. Съемные крышки использовались изначально. А вот двойные откидные крышки пришли к нам от европейских моделей гробов.

При виборі розміру не потрібно знати багато параметрів померлого. Досить зростання і розмірів одягу в поясі. Часто розмір враховують, плюсуя до зростання покійного 15, 20 сантиметрів. Робиться це для того, щоб не прогадати з довжиною і шириною. Не всі знають, але стандартні рамки підганяють виробника робити довжину своїх виробів кратні десяти. Типи домовин по ширині бувають різними і виготовляються, враховуючи розмір одягу. Всього існує 4 типу.

  1. Колода.
  2. Спеціальна колода.
  3. Стандартний
  4. Домовина.

Тому при виборі гробу порадьтеся з продавцем.

Труни оббиті тканиною з доставкою по Києву

 (044)568-06-27 ◦ (063)373-99-61 ◦ (096)989-92-32 ◦ (095)496-37-99